Joanna Kurowska na nowym stanowisku w strukturach IHG

Udostępnij nas na:
Sieć InterContinental Hotels Group poinformowała o mianowaniu Joanny Kurowskiej na stanowisko Director Operations Luxury & Managed w Europie Północnej. Joanna z IHG związana jest od ośmiu lat. Ostatnio pełniła funkcję Operations Finance Director dla rynków nieruchomości typu Luxury & Managed w Europie.

Joanna Kurowska pokieruje podległym jej regionem z biura IHG we Frankfurcie. Będzie odpowiedzialna za systematyczny wzrost obrotów hoteli należących i zarządzanych przez IHG w Europie Północnej. Jej zadaniem na nowym stanowisku będzie współpraca z placówkami IHG w celu usprawnienia procesów biznesowych i zwiększenia efektywności pracy wszystkich zaangażowanych podmiotów. Będzie intensywnie podróżować po regionie i ściśle współpracować z hotelami, by optymalizować zyski, opracowywać strategie handlowe i zwiększać długoterminowe przychody firmy.

Nowe stanowisko Joanny Kurowskiej powstało w celu wypracowania przez IHG efektywnego modelu rynkowego dla Europy z myślą o zapewnieniu właściwych zasobów hotelom i ich właścicielom. Cel ten doprowadził do stworzenia w siedzibie IHG we Frankfurcie nowego zespołu pod kierownictwem Mario Maxeinera, Managing Directora, Northern Europe. Na nowo objętym stanowisku Joanna Kurowska będzie członkiem Leadership team w Europie Północnej, podlegając bezpośrednio Mario Maxeinerowi.

Joanna Kurowska urodziła się i wychowała w Warszawie. W IHG pracuje osiem lat. Na nowym stanowisku wykorzysta swoje doświadczenie w finansach i działaniach operacyjnych. Karierę w IHG rozpoczęła na stanowisku Director of Finance & Business Support w InterContinental Warszawa, które zajmowała trzy lata. Następnie pracowała na różnych stanowiskach związanych z finansami i sprawami operacyjnymi w europejskiej sieci IHG. Ostatnio pełniła funkcję Operations Finance Director dla rynków nieruchomości typu Luxury & Managed w Europie.

Mario Maxeiner, dyrektor zarządzający w Europie Północnej, mówi: – Joanna jest dobrze znana i ceniona w społeczności właścicieli i zarządzających hotelami, co czyni ją idealnym kandydatem na nowo utworzone stanowisko. Dzięki swojej rozległej wiedzy rynkowej i ogromnemu doświadczeniu w działaniach operacyjnych i finansowych jest doskonale przygotowana do optymalizacji wydajności w całym regionie i generowania długoterminowych przychodów dla IHG.

– Objęcie tego stanowiska jest dla mnie zaszczytem, będę kierować regionem północnoeuropejskim w okresie jego dynamicznego wzrostu. Portfolio hoteli, którymi zarządzamy w regionie, jest mocne i planuję jak najszybciej rozpocząć ścisłą współpracę z właścicielami hoteli i ich zespołami, aby pomóc im zwiększać wydajność na każdym etapie działania – dodała Joanna Kurowska.

Nominacja zbiega się z szybkim rozwojem biznesu IHG w Europie. Już od 10 lat podpisywana jest tu największa liczba nowych umów i otwierana największa liczba obiektów. Najistotniejsze możliwości rozwoju stwarza nowa, ekskluzywna marka vocoi nowa marka avid, szybko rozwijająca się, luksusowa butikowa marka Kimpton® Hotels & Restaurants oraz niedawno zakupiona, jedna z najbardziej luksusowych marek wellness, Six Senses Hotels Resorts Spas.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.