Katowice: Grycan z nowym lokalem

Udostępnij nas na:
W sobotę, 17 listopada, została otwarta kolejna lodziarnio-kawiarnia. Na gości czekają wytwarzane tradycyjnymi metodami lody, desery i ciasta, szeroki wybór kaw, a także oferta specjalna – do każdego deseru lodowego w pucharze dowolna kawa gratis.  Nowy punkt znajduje się w Centrum Handlowym Libero w Katowicach. 

– Cieszymy się z otwarcia kolejnego lokalu na Śląsku. To właśnie w lodziarnio-kawiarniach mamy możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami. Mamy nadzieję, że goście galerii chętnie skorzystają z naszej słodkiej oferty i odpoczną smakując wyśmienite desery lodowe, ciasta i kawy – mówi Elżbieta Grycan, właścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń.

W ofercie lodziarnio-kawiarni dostępnych jest 24 smaki lodów. Wśród nich znajdują się zarówno lody tradycyjne, przygotowywane na bazie śmietanki kremówki, żółtek jaj i cukru, sorbety z dojrzałych owoców, lody jogurtowe, jak i absolutny hit – smaki deserowe. W menu lodziarni-kawiarni Grycan – Lody od pokoleń można znaleźć również wyśmienite desery lodowe, ciasta przygotowywane według tradycyjnych, rodzinnych receptur oraz aromatyczne kawy na bazie specjalnie wyselekcjonowanej, włoskiej mieszanki. Ofertę uzupełniają uwielbiane przez gości chrupiące rurki z bitą śmietaną i soki 100 proc. z owoców.

Nowa lodziarnio-kawiarnia Grycan – Lody od pokoleń w Centrum Handlowym Libero ma 12 stolików i 26 miejsc siedzących.  Lokal jest czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 9.00 do 21.00, a w niedziele handlowe od 10.00 do 20.00.

SWEETS & COFFEE
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.