KFC świętuje i rozdaje darmowe kubełki

Udostępnij nas na:
Popularna sieć restauracji ogłosiła otwarcie dwieście pięćdziesiątej restauracji KFC w Polsce i startuje z największą w historii firmy akcją promocyjną na polskim rynku, która będzie miała miejsce 28 listopada. 250 darmowych kubełków KFC, w 250 restauracjach w Polsce! Niemożliwe? A jednak!

Najbliższą środę fani KFC zapamiętają na długo. Miłośnicy soczystych kawałków kurczaka w sekretnej panierce Colonela Sandersa właśnie tego dnia będą świętować otwarcie kolejnej restauracji w Polsce i na hasło „Prawdziwy kurczak, prawdziwy smak” będą mogli odebrać darmowy kubełek KFC. Akcja rozpocznie się o godzinie 10.00 we wszystkich restauracjach KFC w całej Polsce. W każdej z nich na gości czekać będzie po 250 promocyjnych kubełków. Łącznie do zgarnięcia jest ich aż 62 500!

To największa tego typu akcja zorganizowana przez sieć restauracji KFC w Polsce

Kubełek KFC to nie tylko jedna z najpopularniejszych pozycji w menu, ale również jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów KFC na całym świecie! Wyselekcjonowane, pochodzące od lokalnych dostawców, soczyste kawałki kurczaka o wyrazistym smaku są idealne dla miłośników czegoś naprawdę smakowitego!

Nowa restauracja mieści się w Galerii Libero przy ul. Kościuszki 229 w Katowicach. Promocja trwa: tylko 28 listopada 2018 od godziny 10.00 do wyczerpania puli darmowych kubełków w każdej restauracji KFC.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – PAŹDZIERNIK 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.