Kolejny lokal w foodcourcie Galerii Łódzkiej

Udostępnij nas na:
Jedzenie przygotowywane na oczach klientów to nowa koncepcja kuchni, która już w najbliższą sobotę – 26 stycznia pojawi się w centrum handlowym. Pochodzące od lokalnych dostawców produkty połączone z aromatycznymi przyprawami sprawią, że kuchnia włoska będzie w zasięgu ręki dla każdego, kto znajdzie się w centrum Łodzi. Menu podzielone na kategorie – classic, – vege, – speciale, pozwala dobrać składniki wedle własnego uznania, dodatkowo stopniując wielkość porcji. Wzrok gości przyciągną nie tylko pyszne dania, ale i nowoczesne, modne wnętrze, które idealnie wpasowuje się w odświeżoną strefę gastronomiczną Galerii Łódzkiej.

 

RAANRAAN, czyli nowa restauracja w Galerii Łódzkiej to koncepcja kuchni zakładająca przygotowywanie makaronów i sałatek na oczach gości. Szybkie wydanie potraw dalekie jest jednak od tzw. fast foodów, ponieważ powstaje ze świeżych produktów od lokalnych dostawców, na miejscu w lokalu. Jedzenie jest skrojone na miarę i dostosowane do potrzeb zamawiających, dzięki możliwości wyboru makaronu spośród kategorii – classic, – vege oraz – speciale. Restauracja jest w stanie spełnić oczekiwania i tych bardzo głodnych, którzy mogą wybrać rozmiar opakowania M, czy L, jak również tych, którzy chcą szybkiej przekąski w rozmiarze S. Są blisko ludzi i z myślą o nich gotują, co potwierdza obecność vege makaronów w dostępnym menu, czy włoskich specjałów jak peperoncino lub szynka parmeńska.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – GRUDZIEŃ 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Filozofią marki jest stwierdzenie „w drodze i po drodze”. „W drodze” na umówione spotkanie w Galerii Łódzkiej oraz „po drodze”, czyli zakupienie posiłku podczas powrotu z pracy do domu. Ceny są przystępne dla każdego portfela, co sprawia, że RAANRAAN jest miejscem, w którym można sobie pozwolić na codzienny obiad.

Ale nowy koncept wyróżniać się będzie nie tylko ofertą, ale również wystrojem – modnie i łącząc różne style, tak jak kuchnia Fusion. Klimat wnętrza mocno opiera się na kuchni śródziemnomorskiej, choć głównie sugeruje wyglądem miejsce dla ludzi w biegu, z nowoczesną aranżacją ożywioną botanicznym wzorem i energetycznym odcieniem płytek. Połączenia drewna o jasnym i chłodnym odcieniu wraz z powierzchniami betonowymi wpisują się w nowoczesne trendy z magazynów wnętrzarskich.

Restaurację można znaleźć obok Mc Donald’s w strefie gastronomicznej Galerii Łódzkiej, na pierwszym piętrze.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.