Gałka lodów za 1 zł w nowym lokalu Grycan

Udostępnij nas na:
W sobotę i niedzielę, 13 i 14 kwietnia, właściciele sieci zaprasili do nowo otwartego punktu przy Placu Teatralnym 6-8 we Wrocławiu, na lody w atrakcyjnej cenie.

– Wrocław to miasto do którego mam niezwykły sentyment – stąd wywodzą się moje korzenie, zarówno rodzinne, jak i biznesowe. To właśnie tu powstała pierwsza w powojennej Polsce lodziarnia moich rodziców. Dzisiaj, zapraszamy Państwa do nowej wrocławskiej lodziarnio-kawiarni Grycan w historycznym „Szklanym Domu” – odremontowanej kamienicy Hieronimus – mówi Zbigniew Grycan, właściciel sieci Grycan – Lody od pokoleń.

Goście lodziarnio-kawiarni mogli wybierać spośród 24 smaków lodów przygotowywanych rzemieślniczymi metodami, według rodzinnych receptur. Wśród nich znajdują się zarówno lody tradycyjne, sorbety z owoców, lody jogurtowe oraz nowość – przygotowywane na miejscu smaki deserowe. W menu można znaleźć również wyśmienite desery lodowe, ciasta i torty lodowo-bezowe oraz aromatyczne kawy na bazie specjalnie wyselekcjonowanej, włoskiej mieszanki. Ofertę uzupełniają uwielbiane przez gości chrupiące rurki z bitą śmietaną i SOKI 100 proc. z owoców. Najnowszy punkt sieci znajduje się w sercu Wrocławia w budynku Hieronimus – wyremontowanej i zmodernizowanej kamienicy z 1910 roku. Lodziarnio-kawiarnia Grycan usytuowana jest na parterze i ma miejsca siedzące dla 24 gości. Lokal jest czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:00, a w niedziele od 9:00 do 20:00. Oferta specjalna „Kulka lodów za złotówkę” obowiązywała przez weekend 13-14 kwietnia jedynie w lodziarnio-kawiarni Grycan – Lody od pokoleń przy Placu Teatralnym 6-8 we Wrocławiu.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.