Legend Hotels rozwija zespół w Polsce

Udostępnij nas na:
Do estońskiego operatora w Polsce dołączył Andrzej Smoliński – Country Sales Manager. To pierwsza osoba w grupie poza pionem deweloperskim, odpowiedzialnym za nowe inwestycje Legend Hotels w naszym kraju. Jego rolą będzie pozyskiwanie nowego biznesu oraz koordynacja działań sprzedażowych w czterech hotelach: Sopot Marriott Resort & Spa i Sound Garden Hotel Airport w Warszawie oraz powstających Courtyard by Marriott i Moxy w Szczecinie.

Andrzej Smoliński, hotelarz z dwudziestoletnim stażem, posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu relacji sprzedażowych na rynku korporacyjnym i MICE. Przez odstanie 10 lat pełnił rolę Senior Sales Managera w Courtyard by Marriott Warsaw Airport. W życiu prywatnym jest pasjonatem sportu, historii, sztuki filmowej i teatru.

– Niebywała dynamika i kreatywność Andrzeja doskonale wpisuje się w DNA zespołu Legend Hotels oraz #SoundTeam, z którym w Warszawie będzie dzielił biuro. Natomiast umiejętności sprzedażowe i korporacyjne know how Andrzeja, to cenne wartości dla nas, jako firmy zarządzającej w przyszłym roku łącznie 5 hotelami pod markami Marriott International. Stworzenie stanowiska Country Sales Managera w Legend Hotels w Polsce, ma celu zapewnienie bezpieczeństwa biznesu inwestorom, którzy powierzają nam w zarządzanie swoje nieruchomości. Dzięki temu nasz wspólny interes będzie realizowany w sposób jeszcze bardziej dynamiczny i spójny – mówi Katerina Melnik, Marketing Manager w Sound Garden Hotel.

ŚWIAT HOTELI WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Legend Hotels to firma zarządzająca hotelami w krajach bałtyckich i Polsce, która w swoim portfolio posiada takie hotele, jak Sopot Marriott Resort & Spa (Sopot), Sound Garden Hotel Airport (Warszawa), AC Hotel by Marriott (Ryga, Łotwa, ponowne otwarcie w 2019 roku), Georg OTS Spa Hotel (Saaremaa, Estonia), Telegraaf Hotel, Autograph Collection Hotels (Talinn Estonia) oraz Hotele Courtyard by Marriott i Moxy Hotel w Szczecinie, których otwarcie zaplanowane jest na trzeci kwartał 2019 roku. W chili obecnej estońska grupa z większą uwagą rozpatruje możliwości rozwoju na rynku polskim, co potwierdza udział w roli operatora, w inwestycji w szczecińskim Posejdonie – Courtyard by Marriott i Moxy Hotel – pierwszych hotelach należących do największej na świecie sieci, które powstaną w tym mieście. Hotele łącznie będą mogły przyjąć 500 gości w 134 pokojach Courtyard by Marriott oraz 121 pokojach Moxy. Centrum konferencyjne zakłada miejsce dla 1 tys. uczestników spotkań jednocześnie.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.