McDonald’s poszerza portfolio na Śląsku

Udostępnij nas na:
– Nowy obiekt to już trzecia restauracja McDonald’s w Dąbrowie Górniczej, a 65. w woj. śląskim. To otwarcie miało miejsce w symbolicznym dniu, kiedy zamykamy stary rok i szykujemy się na powitanie nowego. Mamy nadzieję, że nasi goście będą chętnie ją odwiedzać, aby skorzystać z bogatej oferty burgerów czy napić się naszej aromatycznej kawy McCafé – komentuje Patrycja Pazio, Corporate Relations Specialist McDonald’s Polska.

Nowy lokal mieści się przy ul. Manifestu Lipcowego 22 przy drodze ekspresowej S1. Restauracja została urządzona w stylu Alphabet. We wnętrzu dominują ciepłe barwy m.in. różne odcienie żółci, które zachęcają do spożywania posiłku i spędzania w nim czasu. Meble o prostym wzornictwie i naturalnych kolorach nadają całości oryginalny wygląd. Wystrój wykańczają elementy graficzne z motywem liter alfabetu.

Sala jadalna oraz strefa McCafé oferują łącznie 102 miejsca siedzące. Na zewnątrz restauracji znajduje się plac zabaw dla dzieci, ogródek z 84 miejscami siedzącymi oraz parking dla samochodów osobowych liczący 55 miejsc. Lokal jest przystosowany do obsługi osób z niepełnosprawnościami. Oferuje też darmowy dostęp do Internetu. Sprawną obsługę gości zapewnia 30 pracowników, w tym 10 menadżerów.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.