Meet & Fit w dwóch kolejnych miastach

Udostępnij nas na:
Punkty zlokalizowane są przy ulicach handlowych o dużym natężeniu ruchu pieszego i kołowego. W Szczecinie bistro Meet & Fit znajduje się przy ul. Wojska Polskiego 4, natomiast w Gdyni przy ul. Świętojańskiej 49. Kolejne lokalizacje, w których pojawi się Meet & Fit to Żyrardów, Pruszków i Warszawa. W każdym z tych miast udało nam się pozyskać topowe lokalizacje.

Szczeciński lokal ma powierzchnię 75 mkw.  i 22 miejsca siedzące, natomiast gdyński ma 60 mkw. i 14 miejsc siedzących. Następne otwarcie odbędzie się w CH Forum Gliwice i będzie trzecim znajdującym się w centrum handlowym. CH Forum Gliwice w swojej ofercie gastronomicznej posiada m.in. takie marki jak: Berlin Kebap, KFC, Makarun, McDonald’s, Olimp czy Grycan.

– Obecnie jesteśmy największą w Polsce siecią lokali serwujących wegańskie oraz mięsne burgery w jednym miejscu. Wszystkie burgery można wybrać w formie FIT, super FIT lub podane w bułce bezglutenowej – mówi Łukasz Błażejewski.

W najbliższym czasie planowane są kolejne otwarcia. Niezależnie w kilku miastach prowadzone są poszukiwania nowych lokali przez kolejnych franczyzobiorców. W menu Meet & Fit znajduje się szeroki wybór burgerów z grillowaną wołowiną, drobiem oraz wegańskich, sałatki, smoothies owocowe i warzywne, soki tłoczone.

Poszukiwani są partnerzy do współpracy w miastach od 20 tysięcy mieszkańców oraz w średnich i dużych miejscowościach zarówno w galeriach handlowych, jak i w lokalach miejskich o średniej powierzchni. Przedsiębiorcy zainteresowani otwarciem bistro „Meet & Fit” muszą liczyć się z inwestycją około 60-70 tys. zł netto w zależności od stanu technicznego lokalu. W tej kwocie ujęty jest już sprzęt, który można wziąć np. w leasing lub zakupić poprzez kredyt wtedy inwestycyjne nakłady gotówkowe znacznie się zmniejszą.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – KWIECIEŃ  2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.