Nowa lodziarnia w Galerii Bronowice

Udostępnij nas na:
Pod koniec lipca oferta gastronomiczna krakowskiego obiektu poszerzyła się o nowego najemcę, lodziarnię Lody Everybody. Wyspa znajduje się na poziomie 0.

Galeria Bronowice w dalszym ciągu inwestuje w krakowskich przedsiębiorców. Pod koniec roku 2017 na jej terenie otwarto gabinet Mozart Optyk oraz salon NEW MEN Style. Teraz do grona najemców dołączyła kolejna rozwijająca się, lokalna firma – lodziarnia Lody Everybody, oferująca lody własnej produkcji, bazujące na tradycyjnych recepturach i naturalnych składnikach, takich jak mleko, śmietana i jaja. Oficjalne otwarcie punktu, połączone ze specjalnymi promocjami i zabawami dla dzieci, miało miejsce 20 lipca 2018 roku. Lody Everybody za cel stawiają sobie dostarczenie gościom najwyższej jakości doznań i przyjemności. W ofercie lodziarni znajdą coś dla siebie zarówno klienci ceniący klasyczne smaki lodów, jak i ci, którzy poszukują kulinarnych nowości.

SWEETS & COFFEE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO BRANŻY
> link do aktualnego numeru <

Do odwiedzin w Galerii skłania także szeroka oferta atrakcji kulturalno-rozrywkowych na świeżym powietrzu. Przy wejściu do centrum zlokalizowany jest duży plac zabaw, na którym dzieci do 12 roku życia mogą aktywnie spędzić czas, korzystając z huśtawek, zjeżdżalni oraz sprężynowych bujaków. Miłośnicy rolek i deskorolek mają możliwość rozwinięcia umiejętności na mini quarterach, grindboxach, najazdach i poręczach, znajdujących się w skateparku. Boisko do kosza czeka na sympatyków koszykówki, a wszyscy chętni mogą spróbować swoich sił w grze w bule. Galeria Bronowice wychodzi naprzeciw również tym, którzy lubią intelektualne wyzwania – na odwiedzających czekają stoły i plansze do gry w szachy. Oprócz tego, w Kreatywnej Strefie Gier znaleźć można popularnego pająka, chińczyka czy grę w klasy. Do entuzjastów rozrywek kulturalnych skierowany jest repertuar małego amfiteatru, na scenie którego występują lokalne zespoły i grupy teatralne.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.