Nowa restauracja w Primavera Jastrzębia Góra

Udostępnij nas na:
Zlokalizowany nad samym morzem obiekt, właśnie oddał do dyspozycji gości nową restaurację. Winestory  pomieści ok. 50 osób.

W menu restauracji znalazły się zarówno klasyczne potrawy, sałatki jak i unikalne kompozycje Desek Przekąsek z różnych stron świata – Deska Amerykańska, Włoska, Hiszpańska czy Francuska – to nowość w ofercie gastronomicznej Primavera Jastrzębia Góra. Dodatkowo w Winestory czeka nie lada gratka dla miłośników whisky i rumu – serwowanych jest wiele rodzajów tych szlachetnych trunków.

Winestory to idealne miejsce, aby zorganizować kameralne spotkanie przy wybornym winie czy klasycznej whisky czy degustację przeprowadzoną przez specjalistów. Restauracja pomieści ok. 50 osób.

Nie tylko nowa restauracja

Sand Spa Health and Beauty Institute to kolejny ogromy projekt, który jest właśnie realizowany. Dziś w Primavera jest 16 gabinetów, a po rozbudowie ma ich być prawie dwa razy tyle. W ofercie Sand Spa nie zabraknie klasycznych zabiegów na twarz i ciało, które pomogą zachować młodość i urodę, ale oferta będzie bardziej rozbudowana – zależnie od potrzeb, każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie. Oferta będzie zawierać zabiegi na kręgosłup i stawy, wzmacnianie odporności, antystress i relaks czy celowe oczyszczanie i detox ciała.

Sand Spa Health and Beauty Institute to połączenie nowoczesnej technologii w służbie piękna z klasycznymi , manualnymi terapiami, które dają niesamowite efekty.

Primavera Jastrzebia Góra to prężnie działający obiekt wypoczynkowo- konferencyjny, zlokalizowany zaledwie 100 m od morza, który pod swoją nazwą działa od 2008 roku. W chwili obecnej dysponuje już 216 pokojami, 15 salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni ponad 1,2 tys. mkw., Parkiem Wodnym o powierzchni 1 tys. mkw. oraz właśnie Sand Spa, które przechodzi transformację.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – GRUDZIEŃ 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.