Nowe oblicze Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje

Udostępnij nas na:
Po generalnej renowacji wystrój wnętrz Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje nawiązuje do ekskluzywnego jachtu, podobnie jak architektura budynku.

Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje jest nierozerwalnie związany z morzem – jest zlokalizowany w sercu słynnego nadmorskiego kurortu i oferuje bezpośrednie zejście na piaszczystą plażę oraz widok na morze z każdego odnowionego pokoju.

– Teraz Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje wita gości w prawdziwie morskim stylu – drewniana recepcja, ściany i akcesoria w morskiej tonacji, a do tego kotwice i liny żeglarskie. Jak prawdziwy statek wycieczkowy zapewnia gościom wszystkie usługi, jakie są potrzebne do kompleksowego odpoczynku nad morzem – również w trakcie firmowego spotkania integracyjnego czy wesela – podkreśla Monika Kowalska, dyrektor generalna Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje. – Rodziny z dziećmi to nasi bardzo ważni goście, dlatego rozbudowaliśmy ofertę skierowaną do nich. Pamiętamy również o tych, którzy przyjeżdżają do nas, aby się wyciszyć i zrelaksować. Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje jest miejscem, w którym dorośli bawią się równie dobrze, jak najmłodsi – dodaje.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie RH2019banner.png
Morskie opowieści dla całych rodzin

Hotel czerpie inspirację z nadmorskich historii, co widać zarówno w wystroju wnętrz, jak i ofercie gastronomicznej i usługowej. Mosiężne wykończenia oraz kryształowe żyrandole, w połączeniu z dużą ilością naturalnego drewna oraz „wakacyjnymi” meblami, takimi jak wiszące krzesła czy mobilne regały, nadają wnętrzom charakteru ekskluzywnego jachtu. Wystrój wszystkich 192 pokoi jest również inspirowany morzem – drewniany zagłówek, okrągłe lustro niczym bulaj, koło ratunkowe na morskich ścianach, a do tego morze za oknem daje wrażenie bycia w kajucie na jachcie.

W restauracji On Deck i On Board bufet w kształcie statku z prawdziwie piracką zastawą dla najmłodszych oraz lustrzanymi bulajami jest pełen ryb i dań bazujących na darach morza. Kącik zabaw dla dzieci to sala przygód Captain Nemo z żeglarskimi linami do wspinania się i dekoracyjną amfibią. Baseny zewnętrzny i wewnętrzny z brodzikiem zachęcają do wodnych zabaw. Strefa relaksu oraz saun, jak również oferta ekskluzywnych masaży pozwala na głęboki relaks dorosłym. Kręgielnia i dyskoteka Disco Amber oferuje rozrywkę w długie letnie wieczory.

ŚWIAT HOTELI: kwiecień-maj 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <
Hotel na ważne momenty

Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje to hotel gwiazd. Co roku na początku lipca do Międzyzdrojów zjeżdżają się artyści z całej Polski, aby wziąć udział w Festiwalu Gwiazd. W hotelu odbywają się liczne spotkania autorskie, przedstawienia teatralne, a artyści odpoczywają i integrują się w komfortowych warunkach. W tym roku festiwal odbywa się w dniach 4-6 lipca. Gwiazdami w hotelu są również pary młode, które korzystają z weselnej oferty obiektu. Vienna House Amber Baltic Miedzydroje proponuje śluby na plaży dzięki bezpośredniemu zejściu na plażę z hotelu, oraz weselne imprezy na tarasie restauracji oraz we wnętrzach odnowionych sal konferencyjnych.

Centrum konferencyjne hotelu to pięć sal mogących pomieścić nawet 750 osób. Wraz z dużym foyer przestrzeń eventowa to 650 mkw. Po renowacji sale zostały doposażone w nowy sprzęt multimedialny oraz wygodne krzesła i stoły. Dzięki rozbudowanej ofercie gastronomiczno-rozrywkowej, hotel często organizuje imprezy integracyjne dla firm z całej Polski.

Oficjalne wakacyjne re-otwarcie

15 czerwca hotel zaprezentował swoje odmienione oblicze szerokiej grupie partnerów biznesowych i klientów. Letnie przyjęcie, oczywiście w morskich klimatach, zgromadziła ponad 150 żadnych przygód podróżników, którzy wypłynęli w niezapomniany rejs i na nowo odkryli hotel, który znali już nieraz od kilkunastu lat. W okresie wakacyjnym goście Vienna House Amber Baltic mogą skorzystać z wielu letnich ofert, zaczynając od masaży w strefie wellness, przez korzystanie z leżaków czy parasoli na plaży, kończąc na wieczornych kolacjach bufetowych i weekendowych animacjach dla najmłodszych.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.