Nowy design w Costa Coffee

Udostępnij nas na:
Ogólnopolska sieć kawiarni zakończyła właśnie generalne remonty dwóch lokali. W związku z nową globalną koncepcją Costa Coffee zmienił się wystrój wnętrz oraz wyposażenie. Nowy design o nazwie Spectrum zagościł w Gdańsku w kawiarni na ulicy Długiej oraz w Warszawie w lokalu przy ulicy Miodowej.

Ledony szyte na miarę                                                           

Pierwszą lokalizacją, która przeszła proces zmiany aranżacji jest kawiarnia znajdująca się w Gdańsku.  W ramach modernizacji lokal został kompleksowo wyremontowany wraz z wymianą mebli i instalacji.  W kawiarni zamontowany został w niej typowy dla Costa Coffee ledon, który swoim hasłem – „Długa przerwa na kawę” nawiązuje do lokalizacji, a także zachęca gości do częstych i długich odwiedzin. Podobnie w Warszawie zawisła instalacja odwołująca się do nazwy ulicy, przy której znajduje się kawiarnia. W lokalu przy ulicy Miodowej zamontowany został ledon z napisem „Miodzio kawa”. W każdej z kawiarni pojawiły się również dwie nowe instalacje artystyczne odnoszące się do tematyki kawy oraz Latte art, które zostały zaprojektowane przy Global Team Costa Coffee z Wielkiej Brytanii.

Spektakularny design

Nowy design o nazwie Spectrum wyróżnia się połączeniem elementów drewnianych i tych stylizowanych na marmurowe. W aranżacji dominują barwy granatowe, szarości oraz oczywiście kolor charakterystyczny dla Costy kolor „Costa Red”. Uwagę przykuwają złote wykończenia barierek, stolików oraz elementów oświetlenia. Na ścianach zawisły lustra, które powiększają optycznie przestrzeń. W zmodernizowanych kawiarniach pojawiły się rośliny, nowe ekspozytory na produkty, a także stylowo urządzony bar do obsługi klientów. Strefy zaaranżowane dla gości Costa Coffee zostały dodatkowo powiększone.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – KWIECIEŃ  2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.