Nowy dyrektor IBB Grand Hotel Lublinianka

Udostępnij nas na:
Z początkiem kwietnia stery w hotelu należącym do międzynarodowej sieci IBB Hotel Collection objął Michał Bienias. Do jego obowiązków będzie należało zarządzanie działalnością operacyjną, optymalizacja kosztów, a także realizacja strategii sieci w zakresie sprzedaży oraz standardów obsługi.

Nowy dyrektor związany jest z branżą hotelarską od ponad 10 lat. Swoje doświadczenie zdobywał pracując w hotelach należących zarówno do polskich, jak i międzynarodowych sieci m.in. Accor, Hilton, Vienna House, CFI Hotels, Arche Hotele czy Grupa Trip.

Poprzednio zajmował stanowisko dyrektora sprzedaży w hotelach: Narvil Conference & Spa, DoubleTree by Hilton Wrocław, Hotel Ossa Congress & Spa, Warsaw Plaza Hotel, Centrum Szkoleniowe Falenty, a także Novotel Warszawa Centrum. Ponadto pełnił również funkcje dyrektora centralnego biura sprzedaży w Warszawie oraz zastępcy dyrektora sprzedaży na Polskę w sieci CFI Hotels Group, a także dyrektora ds. rozwoju sprzedaży Hoteli Arche oraz kierownika ds. kluczowych klientów w centralnym biurze sprzedaży hoteli sieci Accor.

Michał Bienias jest absolwentem zarządzania i marketingu krakowskiej Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości oraz zarządzania zasobami ludzkimi Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Ukończył również program rozwoju menadżerów hotelarstwa organizowany przez Accor Hungary Academy w Budapeszcie, a obecnie jest także wykładowcą na kierunku Organizacja Konferencji i Kongresów w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.