Nowy hotel Arche przyjmuje gości

Udostępnij nas na:
Portfolio polskiej sieci hoteli Arche rośnie w błyskawicznym tempie. W dniu 26 listopada byliśmy na otwarciu Arche Hotel Krakowska, a kilka dni później – 10 grudnia – uroczyste przecięcie wstęgi nastąpiło w Lublinie. Nowy hotel znajduje się przy ul. Zamojskiej.

Lokalizacja Arche Hotel Lublin jest jednym z najważniejszych atutów. W pobliżu znajduje się obiekt sportowy Aqua Lublin z basenem olimpijskim, Dworzec Kolejowy oraz przepiękne Stare Miasto. W niedalekiej odległości, zaledwie ok 1,5 km jest Lubelskie Centrum Konferencyjne, a także Centrum Spotkania Kultur, w którym odbywają się najważniejsze wydarzenia w Lublinie. Hotel Arche jest również najlepszą alternatywą dla wystawców czy organizatorów Lubelskich Targów – ponieważ jest najbliższą bazą noclegową.
W obiekcie znajdują się ok. 132 pokoje i apartamenty. Na parterze usytuowane są sale konferencyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Dla gości dostępny będzie parking , restauracja oraz kawiarnia, a także  strefa wellness – salon masażu, sauna oraz siłownia. Hotel realizuje także sprzedaż pokoi w systemie condo.

ŚWIAT HOTELI WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.