Nowy lokal Costa Coffee

Udostępnij nas na:
Po otwarciu 150. kawiarni, w kultowym Centralnym Domu Towarowym (CEDET) w Warszawie, przyszedł czas na kolejne królewskie miasto. Sieć kontynuuje plany rozwoju na rodzimym rynku i  podbija Kraków. Z końcem sierpnia, nowa Costa Coffee przywitała gości Lotniska Balice. 

– W lipcu tego roku udało się nam otworzyć 150 kawiarnię Costa Coffee w Polsce. Po tym sukcesie nie zwalniamy tempa i kontynuujemy nasze plany ekspansji na krajowym rynku – tym razem otwieramy lokal w ważnej lokalizacji w Krakowie, jakim jest drugie pod względem liczby obsługiwanych pasażerów w kraju lotnisko – mówi Andrzej Jackiewicz, dyrektor zarządzający Costa Coffee Europe.

Po wdrożeniu nowego konceptu Costa Coffee FlyDining na lotnisku Chopina w Warszawie, Costa Coffee zdecydowała się na otwarcie kolejnej kawiarni w segmencie air, na Lotnisku im. Jana Pawła II w Krakowie-Balicach. Jest to jedno z największych lotnisk w Polsce. Nie mogło zatem zabraknąć kawiarni Costa Coffee dostosowanej do wysokich wymagań podróżujących gości, tu mogą liczyć na dobrze im znaną mistrzowsko parzoną kawę oraz ofertę gastronomiczną. Powierzchnia lokalu to ponad 120 mkw. W projekcie uwzględniono charakterystyczną już dla kawiarni Costa Coffee dekorację w postaci ledonu z grą słowną – tym razem z hasłem “Kawa i czas leci”.

Sieć kawiarni Costa Coffee dokłada wszelkich starań, by spełnić zapowiedziane plany rozwoju na polskim rynku. W październiku zaplanowane jest otwarcie lokalu w kolejnej i równie istotnej lokalizacji w Krakowie.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.