Pierwsza edycja krakowskiej Nocnej Zmiany za nami

Udostępnij nas na:
Nocny market wystartował w piątkowe popołudnie karmiąc i bawiąc gości na polu do późnych godzin nocnych. Organizatorzy szacują, że przez trzy kolejne dni ogrody Hali 100-lecia Cracovii odwiedziło 4 tys. osób.

Frekwencja zaskoczyła nie tylko organizatorów, ale i wystawców, którym podczas eventu zdarzyło się ogłaszać przerwy, w związku z wyczerpaniem zapasów jedzenia. Na gości czekał street food, rzemieślnicze napoje, a także dobra muzyka. Pierwsza edycja zgromadziła 12 wystawców.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE RAPORT 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Zielony teren za Halą 100-lecia Cracovii wypełnił się w ten weekend światełkami, a także neonami. Organizatorzy zadbali o to, by stworzyć przyjazną i pełną uroku przestrzeń, w której goście będą mogli wspólnie spędzać miło czas niezależnie od pory dnia. Poza leżakami, a także specjalnymi namiotami z wyznaczonym miejscem do odpoczynku, odwiedzający mieli okazję skorzystania z darmowej wypożyczalni kocyków. Ponadto organizatorzy zadbali także o czworonogi wyznaczając specjalną strefę z wodą dla psiaków.

Start Nocnej Zmiany to niewątpliwie świetna okazja dla mieszkańców Krakowa, a także turystów na spędzenie letnich popołudni i wieczorów w centrum miasta. Dogodna lokalizacja, muzyczne atrakcje, specjalne strefy tematyczne oraz najlepszy, ciągle zmieniający się street food zachęcają do odwiedzenia tego miejsca.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.