Pierwsze urodziny Moxy Katowice Airport

Udostępnij nas na:
W piątek, 27 września Moxy Katowice Airport, należący do Polskiego Holdingu Hotelowego, świętował swoje pierwsze urodziny. Impreza obfitowała w szereg atrakcji. Goście bawili się przy dobrej muzyce, urodziny uświetnił występ iluzjonisty i nie zabrakło także lokalnych przysmaków.

Dokładnie 22 września 2019 minął rok od otwarcia Moxy Katowice Airport, hotelu należącego do Polskiego Holdingu Hotelowego – pierwszego obiektu marki Moxy w Polsce.

– Moxy to styl życia, niesamowita energia – zarówno załogi jak i gości. Wszyscy dzielimy pasję i niespożytą chęć życia. To wielka przyjemność wprowadzać taką markę na rynek – mówi Monika Michałek, kapitan hotelu Moxy Katowice Airport. 

Moxy to hotele pełne dobrej energii, której nie zabrakło także podczas imprezy urodzinowej. Na urodzinach oczywiście znalazł się również tort i szampan, muzykę na żywo serwował DJ, a gości zabawiał iluzjonista, dodając wieczorowi magii. Aby uniknąć nudnego cateringu Moxy nieszablonowo wybrało foodtrucki, w których serwowano gumiklyjzy – kluski śląskie z różnymi dodatkami oraz burgery.

Hotel Moxy Katowice Airport ma 100 pokoi i jest jedynym sieciowym hotelem położony przy pyrzowickim lotnisku. Marka Moxy należy do Marriott International. Jeszcze w tym roku PHH otworzy kolejny hotel Moxy, tym razem przy lotnisku Ławica w Poznaniu.

ŚWIAT HOTELI: sierpień – wrzesień 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.