Piotr Rudziński awansuje w sieci Dobry Hotel

Udostępnij nas na:
Pełniący dotychczas funkcję dyrektora regionalnego na Polskę w firmie Dobry Hotel Piotr Rudziński, z początkiem lutego, objął stanowisko dyrektora operacyjnego. Zastąpił Ziemowita Szubielskiego.

Piotr Rudziński to absolwent Akademii Morskiej w Gdyni na wydziale Towaroznawstwa i Organizacji Usług Hotelowych. Z branżą hotelarską związany od początku swojej kariery zawodowej. Pracę rozpoczął w sieci hoteli Qubus na stanowisku kelnera. Szybko awansował przechodząc kolejne szczeble zawodowe w hotelach w całej Polsce. Od 2004 roku związany z firmą Dobry Hotel. Prywatnie miłośnik sportu. Uprawia bieg, pływanie i kolarstwo, przygotowuje się do triathlonu.

Dobry Hotel to silnie rozwijająca się firma, która powstała w 2004 roku. Obecnie obiekty DH znajdują się prawie w całej Polsce. Firma zarządza 11 hotelami oraz trzema restauracjami. Logo Dobrego Hotelu widnieje, m.in. w Gdańsku, Poznaniu, czy Krakowie. Znaczącą rolę odgrywają hotele zlokalizowane w najpopularniejszych miejscowościach wypoczynkowych w Polsce – nad Bałtykiem w Gdyni, Sopocie, w Krainie Tysiąca Jezior w Mikołajkach i w stolicy sportów zimowych – Zakopanem.

ŚWIAT HOTELI: grudzień 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.