Pizza Hut z pierwszą restauracją w nowym formacie

Udostępnij nas na:
3 listopada lokal z obsługą kelnerską i pizzą z kamiennego pieca zadebiutował w Szczecinie. Nowy koncept oferuje też rozszerzone menu oraz funkcjonalny wystrój. Pizza Hut zlokalizowana jest przy ulicy Struga 28.

Centralne miejsce lokalu zajmuje otwarta kuchnia, która pozwala na śledzenie procesu powstawania posiłku. Wizytówką restauracji jest kamienny piec, w którym wypiekane są pizze przygotowywane przez profesjonalnego pizzamastera. Nowa restauracja oferuje również rozszerzone menu baru sałatkowego, podane w wyjątkowej, eleganckiej formie. Wystrój jest przystosowany do różnych potrzeb gości, a lokal podzielono na strefy funkcjonalne: miejsce dla rodzin z dziećmi na charakterystycznych lożach Pizzy Hut, kameralne stoliki dla par i wygodne fotele dla klientów biznesowych. W sumie na gości szczecińskiej restauracji czeka ponad 145 miejsc.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – PAŹDZIERNIK 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

W nowych restauracjach Pizza Hut Goście mogą spróbować Stone Baked Pizza, czyli pizzy wypiekanej w kamiennym piecu, serwowanej na cienkim, chrupiącym, ręcznie wyciąganym cieście. Do tego w menu znajdują się pyszne sałatki, makarony i desery oraz dania dla dzieci.  Oprócz tego lokal oferuje zamówienia na wynos z odbiorem osobistym w lokalu, zamówienia można złożyć na stronie lub telefonicznie.

Restauracja Pizza Hut w Szczecinie będzie czynna codziennie w godzinach 10:30 – 22:00.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.