Pizza Portal uruchamia restaurację charytatywną

Udostępnij nas na:
Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy cieszymy się spotkaniami w gronie najbliższych. Są jednak wśród nas osoby starsze, którym chwile te kojarzą się z samotnością i często brakiem możliwości zjedzenia świątecznego posiłku. Aby zwrócić uwagę na ich trudną sytuację, Stowarzyszenie mali bracia Ubogich co roku organizuje zbiórkę pieniędzy, umożliwiającą starszym osobom spędzenie wyjątkowych i radosnych Świąt oraz zjedzenie tradycyjnej kolacji wigilijnej. W tym roku w akcję zaangażował się także serwis PizzaPortal.pl, umożliwiając każdemu z nas podzielenie się bożonarodzeniowym posiłkiem.

W grudniu na PizzaPortal.pl pojawiło się nowe, nietypowe narzędzie wsparcia osób starszych i podzielenia się posiłkiem. Na liście restauracji dostępnych na platformie znalazła się nowa pozycja – Restauracja Wigilijna „Cicha”. Na pierwszy rzut oka wygląda jak standardowa restauracja z kuchnią polską. Różnicą jest jednak fakt, że każde zamówienie z tej niecodziennej restauracji to datek na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia, którzy dzięki tej inicjatywie mają szansę spędzić tradycyjny wieczór wigilijny w większym gronie.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – PAŹDZIERNIK 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

– Święta Bożego Narodzenia są bardzo ważne nie tylko ze względu na naszą kulturę i tradycję, ale przede wszystkim na fakt, że spotykamy się wtedy z najbliższymi. Celebrując te chwile, nie możemy zapominać o starszych osobach, które często żyją samotnie. PizzaPortal.pl na co dzień zachęca swoich klientów do wspólnego zamawiania i jedzenia posiłków, dlatego w ten wyjątkowy czas proponujemy szczególną formę pomocy, która bardzo wpisuje się w nasze wartości. Stowarzyszenie mali bracia Ubogich, przypomina nam o tym, że w życiu najważniejsza jest bliskość drugiego człowieka. Bardzo się cieszę, że jesteśmy częścią tak pięknej i ważnej inicjatywy. Wierzymy, że nasza odpowiedzialność powinna wykraczać poza obszar biznesu, dlatego angażujemy się w działania społeczne, szczególnie w tak bliskim dla nas obszarze, jakim jest zapewnianie jedzenia – mówi Bartosz Sala, prezes PizzaPortal.pl.

Do akcji może dołączyć każdy zamawiający, za pośrednictwem serwisu PizzaPortal.pl. Wystarczy z dowolnego miasta w Polsce wybrać Restaurację Wigilijną „Cicha” (PizzaPortal.pl/wigilia), w której możliwe jest wpłacenie datku na danie – kolację dla jednej, dwóch lub trzech osób. Wsparcie zostanie przekazane na konto Stowarzyszenia za pośrednictwem PayU.

Akcja trwa do 23 grudnia. Wspierana będzie w Internecie, na YouTube, w social mediach blogerów oraz działaniami promocyjnymi w serwisie PizzaPortal.pl. Kreację do akcji i wsparcie komunikacyjne zapewnia agencja BBDO Warszawa.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.