Promocyjne menu w McDonald’s

Udostępnij nas na:
W ofercie pojawiły się trzy wyjątkowe pozycje z kurczakiem w panierce i dodatkiem świeżych warzyw oraz wyrazistych sosów.

Posypana makiem i sezamem bułka pszenna kryje w sobie kotlet z mięsa kurczaka w panierce, roztopiony ser cheddar i liście świeżej sałaty Batawia. To nowy Chrrupiący Kurczak Burger. Wyrazistość jego smaku podkreślają krążki czerwonej cebuli oraz sos pikantny w połączeniu z sosem na bazie karmelizowanej cebuli.
Jego ostrzejszą wersją jest Chrrrupiący Kurczak Burger na ostro, który w bułce pszennej posypanej makiem i sezamem skrywa kotlet w superchrupiącej panierce, plastry pomidora, liście świeżej sałaty Batawia oraz dwa sosy: kanapkowy i ostry sriracha.
W ofercie pojawił się również Chrrrupiący Kurczak McWrap z soczystym, panierowanym kurczakiem zawiniętym w delikatny pszenny placek. Smak wzbogacają dodatki w postaci tartego sera cheddar, pomidora, krążków czerwonej cebuli i świeżej sałaty Batawia. Ostrości dodaje mu sos pikantny, a sos na bazie karmelizowanej cebuli podkreśla jego wyrazistość. Każda z trzech nowych propozycji idealnie komponuje się z łódeczkami ziemniaczanymi w towarzystwie sosu śmietanowego.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.