Promowanie zrównoważonego rozwoju w Vienna House

Udostępnij nas na:
Kolejny raz 1 czerwca Vienna House świętowała międzynarodowy Dzień Dziecka. Uczciła go rozmaitymi atrakcjami przygotowanymi dla dzieci gości i dzieci z okolicy. W tym roku tematem przewodnim był zrównoważony rozwój społeczny i ekologiczny.

Każdego roku podczas międzynarodowego Dnia Dziecka hotele Vienna House zapraszają do różnych aktywności dzieci ze szkół, klubów, przedszkoli, dzieci pracowników i oczywiście gości. W tym roku wszelkie atrakcje przebiegną pod znakiem zrównoważonego rozwoju, aby zwrócić większą uwagę dzieci na ten temat.

Tworzenie kul z nasionami i sadzenie ich na terenie hotelu, badanie hotelu pod kątem ekologii, wspólne pieczenie, gotowanie i oczywiście jedzenie – tego dnia w dziecięcych oczach pojawił się błysk. W hotelowym mikrokosmosie poprzez zabawę, rozrywkę i naukę najmłodsi dowiedzieli się, jak prawidłowo obchodzić się z surowcami wtórnymi i środowiskiem. Wszystkiemu towarzyszyły atrakcje połączone z rozmaitymi zbiórkami na rzecz lokalnych organizacji charytatywnych.

ŚWIAT HOTELI: kwiecień-maj 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Vienna House ceni regularną współpracę z lokalnymi instytucjami, ponieważ każdy hotel jest dla nich ważnym partnerem. Już dziś należy dbać o przyszłych pracowników i gości. Dzięki wydarzeniom z okazji międzynarodowego Dnia Dziecka w ubiegłych latach młodzież miała okazję zainteresować się praktykami szkolnymi i szkoleniami w hotelach. 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.