Przemysław Konieczyński dyrektorem nowego ibis Styles

Udostępnij nas na:
Z dniem 1 października Przemysław Konieczyński objął stanowisko dyrektora generalnego nowo powstającego ibis Styles Tomaszów Lubelski. Odpowiedzialny jest za kompleksowe przygotowanie hotelu do otwarcia i wprowadzenie go na rynek.

Ibis Styles Tomaszów Lubelski to jedyny sieciowy hotel położony na Roztoczu, blisko granicy z Ukrainą. Hotel będzie dysponował 51 pokojami, restauracją oraz tarasem letnim na dachu, gdzie będzie funkcjonował bar i kawiarnia. W drugim etapie inwestycji planowana jest rozbudowa o część konferencyjno-bankietową.

Przemysław Konieczyński dotychczas, od lipca 2017, pełnił funkcję dyrektora operacyjnego w Novotel & ibis Poznań Centrum, który posiada 516 pokoi, ponad 2 tys. mkw powierzchni konferencyjnej, Restaurację Winestone oraz nowy koncept Accoru, Wise Cafe. Odpowiadał tam za przebieg modernizacji, otwarcie hotelu ibis i stworzenie kompleksu COMBO. Warto wspomnieć, że była to jedna z najdroższych i najtrudniejszych  modernizacja hotelowych w Grupie Hotelowej Orbis.

Wcześniej pracował przez kilka lat w obiektach w Wielkiej Brytanii, m.in. jako F&B Manager w hotelach sieci Accor i Hilton, następnie awansując na stanowisko Deputy General Managera.

Wraz z Janem Mazurczakiem, z PLOT z sukcesem zabiegał o organizację European Travel Agent Forum właśnie w Poznaniu. Forum odbędzie się w dniach 10-14 listopada 2019 w hotelu Novotel Poznań Centrum. Jest to pierwsze forum dla amerykańskich Travel Agentów, którzy chcą poszerzyć oferty o kierunek Europy Środkowej i Wschodniej. Z sukcesem takie fora odbywają się od kilku już lat w Las Vegas, Cancun i Puerta Vallarta.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione