Restauracja George Sand w greckiej odsłonie

Udostępnij nas na:
MCC Mazurkas wraz z szefem kuchni  Mariuszem Pietrzakiem zachęcają wszystkich do podróży kulinarnych. W związku z tym proponują przeniesienie się do innej części gastronomicznego świata. Na  jesienne dni zaplanowali słoneczną Grecję. 

Październik z kuchnią grecką w Restauracji George Sand w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel to kolejna odsłona cyklu „Kuchni Świata”. Rozpoczął się on we wrześniu prezentacją potraw z Tajlandii. Autorskie dania szefa kuchni są inspirowane przede wszystkim kuchnią śródziemnomorską oraz fascynacją Mariusza Pietrzaka podróżami – bliskimi, jak i tymi w bardzo odległe rejony naszego globu. Propozycje kulinarne zyskują wśród gości restauracji coraz większe uznanie. Na jesienne dni Restauracja George Sand proponuje wyjątkowe smaki i potrawy kuchni greckiej.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – WRZESIEŃ 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Każdy z gości znajdzie w menu greckim coś dla siebie. Wegetarianie na pewno będą zachwyceni m.in. autorską wersją pasty z bakłażana i sera feta lub sakiewkami ze szpinakiem, serem feta i suszonymi pomidorami na grillowanym halloumi. Zwolennikom potraw mięsnych proponowany jest tradycyjny talerz grillowy. Na miłośników ryb czeka filet z dorady z risotto bazyliowym przyrządzony na sposób grecki. Wszystkim zaś jednogłośnie szef kuchni poleca deser – ciasto filo pieczone w syropie z pianką z sera feta i musem figowym z sosem z cytryny.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.