Sfinks z kolejną Fabryką Pizzy

Udostępnij nas na:
Grupa, zarządzająca sieciami Sphinx, Chłopskie Jadło, Piwiarnia Warki i WOOK otworzyła nowy lokal, serwujący dania kuchni włoskiej. Mieści się w jednej z kamienic, w ścisłym centrum Katowic, przy ul. Mariackiej 21 i jest prowadzony w modelu franczyzowym.

Nowa Fabryka Pizzy to przestronny lokal o powierzchni ok. 200 mkw., w którym przygotowano ponad 60 miejsc dla gości. Dodatkowo latem klienci będą mogli korzystać z restauracyjnego ogródka. Oryginalny wystrój lokalu tworzą klimatyczne wnętrza w odrestaurowanej kamienicy, z ceglanymi ścianami, kwiatami i kolorowymi krzesłami oraz elementami loftu, jak neonowe napisy czy metalowe lampy.

– Nasza nowa restauracja jest zlokalizowana w jednym z najpopularniejszych miejsc w samym centrum miasta. W bliskiej odległości znajduje się katowicki rynek, szkoły i uczelnie wyższe, puby czy wiele atrakcji turystycznych. Wszystko to sprawia, że deptak przy ulicy Mariackiej tętni życiem o każdej porze dnia i nocy. Zapraszamy więc do odwiedzin w nowo otwartej Fabryce Pizzy. Naszym gościom z pewnością będzie do nas po drodze – mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki zarządzającej siecią Fabryka Pizzy.

 

W menu Fabryki Pizzy można znaleźć różne rodzaje pizzy, również w wersji light, oraz wiele innych smaków włoskiej kuchni. Słynnym daniem restauracji są podawane na gorąco bombery, czyli wypiekane na miejscu buły pizzowe serwowane z różnymi składnikami do wyboru. Oprócz tego goście mogą spróbować też gnocchi, makaronów, risotto, dań wegetariańskich czy włoskich deserów.

Nowy lokal Fabryki Pizzy w Katowicach można odwiedzać od niedzieli do czwartku w godzinach 12:00-22:00, a w piątki i soboty do 24.00. Wkrótce ruszy też usługa dowozu zamówień do klienta.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.