Studio kulinarne Giancarlo Russo i showroom Alvy już otwarte

Udostępnij nas na:
Lokal składa się z dwóch współgrających ze sobą elementów. W studiu znajduje się wyspa do gotowania z granitowym blatem, sześć dużych płyt indukcyjnych typu Flexi, gdzie przy stanowiskach do pracy jednocześnie może gotować 12 osób.   W showroomie znalazły się gabloty i  stoły prezentujące ekspozycje firmy Alva.

Wnętrze lokalu zostało zaprojektowane w stylu loftowym  przez architektów Pawła Pałkusa i  Kubę Kasprzaka ze studia  Pikstudio w Warszawie. Betonowe ściany, odcienie szarości na podłodze , meblach, granit i akcenty z drewna współgrają z pięknymi betonowo-kauczukowymi lampami, czarnymi stalowymi elementami  oświetlenia  i sprzętem kuchennym z czarnego szkła i stali szlachetnej.  Industrialny styl przełamany elementami z drewna tworzy spójną i wyjątkowo miękką całość. Widoczne czarne rury i kable stanowią niebanalną  dekorację wnętrza lokalu.

To najlepiej wyposażone studio kulinarne w tak wysokiej jakości  produkty: patelnie i miedziane garnki z brandem  studia kulinarnego Giancarlo, sztućce  i  garnki, porcelanę, noże oraz szkło. Firma Alva wyposażyła także studio w niezbędny drobny sprzęt gastronomiczny.

Studio kulinarne z sukcesem rozpoczęło działalność związaną z prowadzeniem warsztatów kulinarnych dla grup, pokazów kulinarnych, prezentacji produktów klienta, realizacji nagrań telewizyjnych oraz  fotografii kulinarnej jak również  spotkań biznesowych i prywatnych połączonych z nauką gotowania.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – PAŹDZIERNIK 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.