Top czekoladowych hoteli według Hotels.com

Udostępnij nas na:
Czekolada zdecydowanie zasługuje na swoje święto, a nawet kilka. Znane od tysiącleci kakao przybyło do nas z Ameryki Południowej i obecnie jest uprawiane na całym świecie w warunkach tropikalnych. Aby uczcić obchodzony 13 września Międzynarodowy Dzień Czekolady, eksperci ds. bazy noclegowej w Hotels.com przygotowali wybór hoteli posiadających specjalną „czekoladową“ ofertę dla swoich gości.

Hotel Sacher Wien, Wiedeń, Austria

W tym rodzinnym, a zarazem kultowym i luksusowym hotelu, powstał Tort Sachera, czyli Sachertorte. Goście nadal mogą delektować się smakiem tego przepysznego deseru w słynnej kawiarni Café Sacher lub wybrać lżejszą, „bezkaloryczną“ wersję w postaci zabiegu Time-To-Chocolate w Sacher Boutique Spa. Hotel Sacher Wien jest usytuowany w samym sercu Wiednia, naprzeciwko Wiedeńskiej Opery Państwowej (Wiener Staatsoper). Ceny noclegów w Hotel Sacher Wien zaczynają się od 437 EUR/pokój/doba.

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE RAPORT 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Boucan by Hotel Chocolat, St Lucia

Aby spędzić prawdziwie beztroski urlop, zarezerwuj pobyt w Boucan by Hotel Chocolat i rozkoszuj się wszystkim, co czekoladowe. Ten przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych kurort jest czynną plantacją kakao i chętnie włącza do swojej oferty świeże ziarna kakao i czekoladę, zarówno w postaci kulinarnych specjałów, jak i nieziemskich zabiegów spa. Ceny noclegów w Boucan by Hotel Chocolat zaczynają się od 555 EUR/pokój/doba.

Rosas & Xocolate Boutique Hotel, Mérida, Meksyk

Odbądź podróż życia do miejsca pochodzenia ziarna kakao i czekolady. Rosas & Xocolate Boutique Hotel promuje czekoladę w całej swojej ofercie, w tym w spa, gdzie goście mogą zamówić specjalny manicure Xocolate z zabiegami czekoladowymi.

The Chocolate Boutique Hotel, Bournemouth, Wielka Brytania

W tym „czekoladowym“ hotelu tematycznym z pewnością miło spędzisz czas. Goście mogą zanurzać truskawki i pianki w fontannie czekoladowej, poza tym The Chocolate Boutique Hotel oferuje również warsztaty czekoladowe dla gości, którzy pragną lepiej poznać najlepszy z przysmaków. Ceny noclegów w The Chocolate Boutique Hotel zaczynają się od 60 EUR/pokój/doba.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.