Tymoteusz Staworzyński dyrektorem warszawskiego aparthotelu

Udostępnij nas na:
Zajmujący do niedawna stanowisko dyrektora sprzedaży Holiday Inn Warsaw City Centre Tymoteusz Staworzyński poinformował nas o objęciu funkcji dyrektora w obiekcie City Comfort Apartments w Warszawie.

Tymoteusz Staworzyński związany jest z branżą hotelową od ponad 10 lat. Swoją pracę rozpoczynał w Hotelu Starym w Krakowie. Stamtąd po trzech latach przeniósł się do Wrocławia. W ciągu całej swoje kariery przeszedł drogę od portiera, poprzez recepcjonistę, reveneu managera, sales managera aż do dyrektora sprzedaży jednego z najbardziej rozpoznawalnych hoteli w Polsce. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Platinum Palace, Monopol, Mercure Wrocław, Sofitel Wrocław Old Town oraz ibis Styles. Posiada dużą wiedzę z zakresu działań pre-openingowych, do tej pory uczestniczył w trzech otwarciach nowych obiektów, w tym w dwóch na stanowiskach kierowniczym w działach sprzedaży.

Apartamenty City Comfort położone są na warszawskiej Woli, w bliskim sąsiedztwie największych atrakcji turystycznych oraz centrum biznesowo-finansowego.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – GRUDZIEŃ 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.