Urodziny Akademii Inspiracji Makro z Michelem Moran

Udostępnij nas na:
Dwa lata temu Akademia w odświeżonej odsłonie zainaugurowała swoją działalność. Od tamtej pory oferuje kompleksowe, merytoryczne i praktyczne warsztaty dla branży hotelarsko-gastronomicznej. Klienci rozwijają swoje umiejętności pod okiem doświadczonych ekspertów  w ramach dopasowanych do indywidualnych potrzeb szkoleń.

Akademia nieustannie doskonali swoją ofertę, aby dostosować się do uwarunkowań rynku i jeszcze lepiej wspierać biznes klientów. Każdego roku w warsztatach bierze udział ponad 1,5 tys. klientów i 4 tys. pracowników Makro.

Z okazji 2. urodzin zespół Akademii zaprasza wszystkich klientów, partnerów i sympatyków do wspólnego świętowania. Już 9 kwietnia warsztaty dla gości poprowadzą: Tomasz Habdas, Tomasz Noga, Anna Dębska i Sylwia Bochowicz-Kubiak. Uznani przedstawiciele świata gastronomii podzielą się z uczestnikami swoim wieloletnim doświadczeniem i ekspercką wiedzą. Tematyka zajęć obejmuje szeroki zakres zagadnień: od zarządzania finansami w lokalu po szkolenia baristyczne, sommelierskie i barmańskie. Urodzinowe warsztaty i pokaz kulinarny przygotuje gość specjalny – Michel Moran, ceniony restaurator i osobowość medialna.

Więcej informacji można znaleźć na fanpage’u Akademii Inspiracji na Facebooku: www.facebook.com/AkademiaInspiracjiMAKRO. Zapisy na warsztaty oraz terminarz szkoleń dostępne są na stronie internetowej: www.akademia-inspiracji-makro.pl.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – LUTY – MARZEC 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.