Wkrótce otwarcie Hotelu Sevilla Gold

Udostępnij nas na:
Zlokalizowany w Łęczeszycach, w gminie Belsk Duży, w okolicach Grójca trzygwiazdkowy Hotel Sevilla Gold swoich pierwszych gości przyjmie wiosną br.

W obiekcie zaprojektowano salę bankietową do 500 osób, zaplecze kuchenne z pełną infrastrukturą technologiczną do przygotowywania posiłków, salę konferencyjną z mini barem dla 70 osób, 14 pokoi na piętrze oraz 14 na poddaszu użytkowym. Liczba miejsc noclegowych docelowo wynosić ma 49. Każdy z pokoi wyposażony jest w klimatyzację, miejsce do pracy, oraz TV. Obiekt dysponuje także restauracją Olivia oraz ogrodem i przestronnym parkingiem. Inwestycja zaplanowana jest w dwóch etapach. W pierwszym planowane jest oddanie do użytkowania parter i I piętro, w II etapie wykończenie poddasza z pokojami.

Sevilla Gold to trzygwiazdkowy hotel położony w okolicach Grójca w miejscowości Łęczeszyce 73A, 150 metrów od trasy 728 Grójec Mogielnica. O świetnej lokalizacji hotelu świadczy położenie w samym centrum Polski, w odległości  58 km od Warszawy zaledwie 12 km od Grójca i tylko 10 km od Mogielnicy.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.