Wkrótce otwarcie Hotelu Zalewski

Udostępnij nas na:
Na wiosnę planowane jest uruchomienie czterogwiazdkowego obiektu, położonego nad samym brzegiem morza. Inwestorem jest spółka Sandra Bis – część grupy kapitałowej należącej do Janusza Zalewskiego, właściciela m.in. ośrodków Sandra Spa w Pogorzelicy i w Karpaczu.

Hotel zaoferuje 550 miejsc noclegowych w pokojach oraz dwóch apartamentach. W kompleksie będą dostępne: strefa do wypoczynku, strefa Aquaparku, strefa basenowa, strefa SPA, strefa dla dzieci oraz strefa relaksu zagospodarowana na wydmach – siłownia na świeżym powietrzu oraz miejsca z roślinnością.

Hotel zaprojektowany z rozmachem oraz idealnym wyczuciem stylu. Bryła hotelu jest minimalistyczna, a materiały użyte przy wykończeniu nawiązują do najbliższego, naturalnego otoczenia. Wnętrza odzwierciedlają położenie hotelu. Zaplanowanych jest dużo przeszkleń na fasadzie, aby maksymalnie doświetlić każde z pomieszczeń. Przy wykańczaniu użyte zostały najwyższej jakości materiały oraz elementy wyposażenia wnętrz.

Bryłę budynku zaprojektowała TUES Pracownia Architektury ze Szczecina. Za projekt wnętrz odpowiada Pracownia Aranżacji Wnętrz Artbuta z Kołobrzegu.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.