World Picture 360° powalczy o tytuł Dostawcy Roku!

Udostępnij nas na:
Firma zajmuje się profesjonalnym tworzeniem zdjęć sferycznych oraz zaawansowanych spacerów wirtualnych. Wie, jak ważna jest w obecnych czasach dobra reklama, dlatego jest w stanie wykonać profesjonalną sesję zdjęciową wybranego miejsca. Jest to w chwili obecnej najlepszy sposób reklamowania wnętrz i nie tylko. World Picture 360° kładzie największy nacisk na jakość usługi. Zdjęcia wykonują w technologii HDR, dzięki temu charakteryzują się one najwyższą jakością, ostrością a także niezwykłą kolorystyką. Oferta firmy weźmie udział w konkursie Supplier of the Year Forum Profit Hotel podczas XIII Forum Profit Hotel 2018 (12 grudnia, Warsaw Marriott Hotel).

Dbasz o swoich klientów? Zadbaj o ich czas. Zdjęcia 360 VR umożliwiają obejrzenie hotelu, apartamentu, pensjonatu na każdym komputerze i urządzeniu mobilnym z dostępem do internetu, w każdym miejscu i czasie.

ZALETY ZDJĘĆ SFERYCZNYCH

W dzisiejszych czasach trzeba wyróżniać się z tłumu, dlatego panoramy sferyczne oraz wirtualne spacery to najlepszy sposób prezentacji danego miejsca w internecie. Panoramy sferyczne w odróżnieniu od tradycyjnych fotografii nie są ograniczone żadnym kadrem. Dają internaucie możliwość swobodnego rozglądania się we wszystkich kierunkach, co daje realistyczne poczucie atmosfery danego miejsca. Osoby korzystające z tej technologii mają wręcz nieodparte wrażenie jakby były tam „na żywo”. Klienci z całą pewnością docenią taki sposób prezentacji Państwa oferty i na pewno chętniej z niej skorzystają.

Wirtualne wycieczki 360° są uważane za jeden z najważniejszych i najbardziej skutecznych narzędzi marketingowych w walce o klienta hotelowego. Widoki 360° mają pomóc klientom w zakupie i dokonywaniu rezerwacji hotelowej. Rozległa wizualizacja 360° pokoju hotelowego, wellness SPA, restauracji, sal konferencyjnych, sal bankietowo-weselnych pozostawią niezatarte wrażenie na zwiedzających w internecie. Potencjalni goście mają możliwość poznać atmosferę danego miejsca. Wirtualna wycieczka upewnia ich w podjęciu decyzji i pozwala uniknąć niepotrzebnych rozczarowań.

W konkursie Supplier of the Year Forum Profit Hotel 2018 biorą udział firmy – dostawcy produktów, urządzeń, sprzętu, technologii i usług dla sektora HoReCa, które zgłosiły i opłaciły swój udział w XIII Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel 2018 jako Sponsor lub Wystawca, albo wykupiły Kartę Wstępu – Business i będą prezentowały swoją ofertę podczas spotkań Business Speed Dating organizowanych w ramach wydarzenia. Trzech, równorzędnych zwycięzców konkursu wybiera jury złożone z „kupców” uczestniczących w tegorocznej edycji Business Speed Dating. Laury dla najlepszych Dostawców Roku wręczone zostaną podczas wieczornej Gali na zakończenie XIII Forum Profit Hotel 2018.

WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.