World Picture 360° powalczy o tytuł Supplier of the Year Forum Profit Hotel 2019

Udostępnij nas na:
Przedstawiciele firmy zajmującej się profesjonalnym tworzeniem zdjęć sferycznych oraz zaawansowanych spacerów wirtualnych, spotkają się z hotelarzami niezależnymi z całej Polski, inwestorami, kilkudziesięcioma kupcami, dyrektorami i prezesami z sieci hotelarskich, podczas czternastej edycji najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy. World Picture 360° powalczy także o tytuł Supplier of the Year FPH 2019. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi na zakończenie wydarzenia (11 grudnia, Marriott Warsaw Hotel). Organizatorem jest nasza redakcja ŚWIAT HOTELI – czasopismo hotelarzy oraz portalu WWW.HORECANET.PL.

Wiemy jak ważna jest w obecnych czasach dobra reklama, dlatego jesteśmy w stanie wykonać dla was profesjonalną sesję zdjęciową wybranego miejsca. Jest to w chwili obecnej najlepszy sposób reklamowania wnętrz i nie tylko. Kładziemy największy nacisk na jakość naszej usługi. Zdjęcia wykonujemy w technologii HDR, dzięki temu charakteryzują się one najwyższą jakością, ostrością a także niezwykłą kolorystyką.

Dbasz o swoich klientów? Zadbaj o ich czas. Zdjęcia 360 VR umożliwiają obejrzenie twojego lokalu na każdym komputerze i urządzeniu mobilnym z dostępem do internetu, w każdym miejscu i czasie. Dlatego zadbasz o czas nie tylko swoich klientów ale także o swój.

Masz ładny lokal, salę weselną albo piękny dom do wynajęcia? Pochwal się nim.
Nie ma lepszego sposobu na reklamę twojego lokalu niż zdjęcia sferyczne.

ZALETY ZDJĘĆ SFERYCZNYCH

W dzisiejszych czasach trzeba wyróżniać się z tłumu, dlatego panoramy sferyczne oraz wirtualne spacery to najlepszy sposób prezentacji danego miejsca w internecie. Panoramy sferyczne w odróżnieniu od tradycyjnych fotografii nie są ograniczone żadnym kadrem. Dają internaucie możliwość swobodnego rozglądania się we wszystkich kierunkach, co daje realistyczne poczucie atmosfery danego miejsca. Osoby korzystające z tej technologii mają wręcz nieodparte wrażenie jakby były tam „na żywo”. Klienci z całą pewnością docenią taki sposób prezentacji Państwa oferty i na pewno chętniej z niej skorzystają.

Nie odstawaj od swojej konkurencji. Zwykłe zdjęcia to już przeżytek.
Teraz czas otworzyć się na zdjęcia wykonane w technologii 360VR.

Zaufały nam między innymi takie hotele jak:

Hampton by Hilton Gdańsk Old Town – http://3d.worldpicture360.pl/Hampton_by_Hilton_Gdansk/

Hampton by Hilton Lublin – http://3d.worldpicture360.pl/hampton_by_hilton_lublin/

Novotel Katowice Centrum – http://3d.worldpicture360.pl/Novotel_Katowice_Centrum/

ibis Styles Warszawa City – http://3d.worldpicture360.pl/ibis_styles_warszawa_city/

ibis Styles Wroclaw Centrum – http://3d.worldpicture360.pl/ibis_styles_wroclaw_centrum/

INX Design Hotel – http://3d.worldpicture360.pl/inx_design_hotel/

Stradom 15 Apartments – http://3d.worldpicture360.pl/stradom_15/

VIDEORELACJA Z UBIEGŁOROCZNEJ EDYCJI
XIII FORUM PROFIT HOTEL 2018

SUPPLIER OF THE YEAR 2019
PRESTIŻ • ZAUFANIE ODBIORCÓW • SUKCES SPRZEDAŻOWY
> kliknij po szczegóły <

W konkursie Supplier of the Year Forum Profit Hotel 2019 biorą udział firmy – dostawcy produktów, urządzeń, sprzętu, technologii i usług dla sektora HoReCa, które zgłosiły i opłaciły swój udział w XIV Forum Profit Hotel 2019 jako Sponsor lub Wystawca, albo wykupiły Kartę Wstępu – Business i będą prezentowały swoją ofertę podczas spotkań Business Speed Dating organizowanych w ramach wydarzenia. Trzech równorzędnych zwycięzców konkursu wybiera jury złożone z „kupców” uczestniczących w tegorocznej edycji Business Speed Dating. Laury dla najlepszych Dostawców Roku wręczone zostaną podczas wieczornej Gali na zakończenie XIV Forum Profit Hotel 2019.

Zapraszamy do kontaktu z Organizatorem celem uzyskania pełnej oferty lub zarejestrowania uczestnictwa.

WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Karolina Stępniak
redaktor naczelna Świat Hoteli
dyrektor wydawnicza
664 463 096, 22 290 66 11
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.