Współpraca ORZO z siecią siłowni

Udostępnij nas na:
Sieć zawsze i niezmiennie stawia na naturę. W najnowszym menu restauracji, która swoje lokale posiada w największych miastach Polski, takich jak Warszawa, Kraków czy Poznań, pojawiła się wyjątkowa i unikatowa pozycja – Zdrofit Bowl.

Misa pełna witamin składa się z makaronu orzo barwionego naturalnie pozyskiwanym sokiem z buraka, komosy ryżowej, królującej w tym sezonie na talerzach kaszy jaglanej, soi, pomidorków cherry, a także z liści szpinaku oraz roszponki, jak również z jajka mollet suplementowanego jednym z najbogatszych źródeł cynku, mianowicie: pestkami dyni.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO RESTAURATORÓW
> link do aktualnego numeru <

Tak przyrządzona codzienna porcja energii jest wynikiem współpracy restauracji wraz z popularną w Polsce siecią siłowni i klubów fitness, Zdrofit. Odpowiedzialni za dobór najlepszych i przede wszystkim świeżych składników, do niespotykanej dotąd misy kucharze z restauracji Orzo People Music Nature po raz pierwszy połączyli siły z dietetykami oraz specjalistami z zakresu żywienia z propagującej zdrowy styl życia sieci centrum gimnastyki rekreacyjnej oraz profesjonalnej.

Zarówno Zdrofit, jak i Orzo People Music Nature, to dwie niezwykle prężnie rozwijające sie marki. Eksperci od zdrowego ciała do końca bieżącego roku otworzą w całej Polsce kilka nowych siłowni, co sumarycznie oznacza, iż będą oni siecią liczącą ponad 40 placówek. Z kolei restauratorzy Orzo po otwarciu trzech filii w Warszawie, Krakowie oraz Poznaniu, planują także kulinarny podbój stolicy województwa Dolnośląskiego, a także  przymierzają się do premierowego otwarcia nowej stołecznej lokalizacji restauracji Orzo w ekskluzywnym centrum Koneser.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.