Wyjątkowy event dla wielbicieli samoyedów i nie tylko w Novotel Warszawa Centrum

Udostępnij nas na:
1 lutego w Novotel Warszawa Centrum odbędzie się FestivALL Pasji, podczas którego sieć hoteli Accor świętować będzie – razem z gośćmi i lokalną społecznością – nową odsłonę programu lojalnościowego ALL. Z tej okazji przygotowano szereg atrakcji, m.in. spotkanie z samoyedami.

Cała gromadka wesołych samoyedów z hodowli Arctic Challenge czekać będzie, aby dać uczestnikom masę szczęścia i miłości. A ich opiekunka chętnie opowie o radości jaką daje codzienne życie z samoyedami oraz o unikalnym charakterze każdego psa. Psiaki z tej hodowli to multichampiony – zdobyły liczne nagrody w kraju i za granicą. Samoyedy – podobnie jak husky – pochodzą z terenów Syberii, ale zamieszkiwały również północną Rosję. Są towarzyskie, przyjazne, energiczne i łagodne w stosunku do ludzi i dzieci!

Atrakcje jakie przygotowane są poza spotkaniem z samoyedami to m.in.:

  • Spotkanie z Ewę Chojnowską-Lesiak – prowadząca bloga „Szpilki w plecaku”, która opowie o swoich zaskakujących przygodach w Etiopii oraz podzieli się swoim autorskim rankingiem podróżniczym
  • Spotkanie z Marcinem Gienieczko – podróżnik i sportowiec podzieli się opowieściami ze swoich ekstremalnych wypraw na nartach po Syberii oraz w canoe po Amazonce.
  • Strefa gastronomiczna z pysznym jedzeniem z różnych części świata. Czeka na was m.in. pizza wypiekana na żywo, burgery oraz tajski street food.
  • Targi wina i niesamowita, wypalana przez nas na miejscu kawa Wise Cafe.
  • Jak wyglądało życie w latach 70. w Polsce Ludowej? Przekonaj się na własnej skórze w… Escape Roomie zorganizowanym w jednym z pokoi hotelowych. Nie chcemy straszyć, ale kto nie znajdzie wyjścia, zostanie w tej epoce na zawsze…
  • Tego dnia dzielimy się naszą pasją do hotelarstwa! Odkryj sekretne zakątki Novotel Warszawa Centrum i zobacz jak pracujemy od kuchni.
  • Weź udział w turnieju w FIFĘ lub oglądaj zmagania innych na dużym ekranie. Startujemy co godzinę tak żeby każdy mógł wziąć udział w zabawie!

Na koniec zabawy uczestnicy będą mogli przeznaczyć zebrane pieczątki na karmę dla zwierzaków ze schroniska lub przelać je w formie punktów Rewards na swoje konto ALL i wykorzystać podczas noclegów oraz w restauracjach hotelowych.

Kiedy: Sobota, 1 lutego od godz. 11.00 do 19.00
Gdzie: Novotel Warszawa Centrum
Wejście: Bezpłatne

Więcej szczegółów w wydarzeniu na Facebooku
proszę kliknąć, aby się zapoznać

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.