Żużlowiec Bartosz Zmarzlik w Novotel Poznań Centrum

Udostępnij nas na:
W piątek 24 stycznia Novotel Poznań Centrum stał się centrum sportowych emocji. Hotel gościł Bartosza Zmarzlika, indywidualnego żużlowego mistrza świata i najlepszego sportowca 2019 roku.

Na spotkanie gwiazdą speedwaya przybyło niemal 300 fanów. Mogli oni nie tylko posłuchać Mistrza, ale i podziwiać jego motocykl. Współpracując z PSŻ Poznań, organizatorem spotkania, Novotel Poznań Centrum udowodnił po raz kolejny, że obiekt hotelowy może być ważnym i aktywnym członkiem lokalnej społeczności.

Wizyta Bartosza Zmarzlika, gwiazdy Stali Gorzów, wzbudziła w stolicy Wielkopolski wielkie emocje. Zainteresowanie spotkaniem było ogromne, a przygotowane przez organizatora wejściówki rozeszły się w kilka godzin. To był dzień, który w całości upłynął pod znakiem sportu – oprócz przygotowanego na 300 osób spotkania, w hotelu powstała scena z motocyklem żużlowym oraz specjalna strefa VIP, w której mistrz speedwaya spotkał się z mediami.

Współpraca z PSŻ Poznań i goszczenie Bartka Zmarzlika to nasz gest w stronę poznańskich kibiców czarnego sportu. Miasto ma wspaniałe tradycje żużlowe sięgające okresu międzywojennego. Emocje związane ze spotkaniem i skala zainteresowania potwierdzają, że żużel jest sportem ważnym dla lokalnej społeczności i takie inicjatywy jako Novotel z przyjemnością wspieramy – podkreślił Tomasz Krzysztanowski, dyrektor Novotel Poznań Centrum. Życzymy wszystkim kibicom, aby w kolejnych sezonach mieli szansę wspierać drużynę „Skorpionów” w walce o najwyższe trofea, aż na sam szczyt Ekstraligi – podsumował.

ŚWIAT HOTELI: grudzień 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Miejsce eventów i sportowych emocji

Wizyta żużlowego mistrza to nie jedyna tego typu inicjatywa w Novotel Poznań Centrum, który konsekwentnie wspiera inicjatywy sportowe ważne dla lokalnej społeczności. Prowadzi m.in. stałą współpracę z drużyną koszykarek Basket Ligi ENEA AZS Poznań, która w przestrzeniach na pl. Andersa zaprezentowała swój skład na sezon 2019/20. W zeszłym roku hotel gościł  również fanów e-sportu w ramach wielkopolskich rozgrywek gwiazd Good Game League.Obiekt wpisany jest w panoramę Wielkopolski od wielu lat, a od 2018 roku, po pełnej rewitalizacji, prezentuje nowoczesne wnętrza z rozbudowanym zapleczem konferencyjnym. Oferuje pełne wsparcie w zakresie organizacji wszelkiego rodzaju spotkań, bankietów i innych wydarzeń specjalnych. Na 1200 mkw. powierzchni znajduje się siedem sal, mogących pomieścić nawet 1100 osób. Wysokie sufity i przestronne powierzchnie wypełnione światłem dziennym tworzą przestrzeń odpowiednią do wszelkiego typu eventów. Nowoczesne i komfortowe pokoje zaprojektowano tak, aby sprzyjały również wygodnemu, rodzinnemu wypoczynkowi.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.