CLINEX Profesjonale środki utrzymania czystości dla HORECA

Ponad 80 produktów w ofercie

Clinex to polska marka profesjonalnych środków utrzymania czystości. Przeznaczone są do użytkowania wszędzie tam, gdzie czystość jest priorytetem. Silną specjalizacją oferty Clinex są produkty do stosowania w obiektach kanału HORECA – umożliwiają utrzymanie wysokiego poziomu higieny w obszarze gastronomicznym: w hotelach, restauracjach, kawiarniach, firmach cateringowych, barach, kawiarniach, stołówkach, foodtruckach etc. Znajdują zastosowanie również w zakładach przemysłowych, handlowych, usłu­gowych, biurach, szkołach, halach. Oferta Clinex – to ponad 80 produktów do m.in. mycia maszynowego i ręcznego podłóg, do mycia i czyszczenia różnych powierzchni zmywalnych, zabezpieczenia polimerowego posadzek, zmywania i czyszczenia urządzeń, do higieny sanitariatów, do odświeżania pomieszczeń i neutralizacji nieprzyjemnych zapachów, do czyszczenia i odplamiania tekstyliów oraz systemy dozowania.

Wysoka jakość i niezawodność działania

Clinex to niezawodna jakość produktów i skuteczność działania w połączeniu z atrakcyjną ofertą cenową. Rozpoczynamy drugą dekadę pracy nad budowaniem marki Clinex. Prowadzimy działania rozwojowe, co stawia nas w czołówce branży. Naszym nadrzędnym celem jest nieustanne podnoszenie jakości produktów, co sprawia, że marka Clinex cieszy się dobrą opinią, a jej produkty są chętnie wykorzystywane w wielu branżach. Wysoką jakość produktów i indywidualne podejście do każdego klienta postrzegamy jak zobowiązanie. Jesteśmy przekonani, że jakość jest podstawą budowania skutecznej dystrybucji produktu i zaufania klientów. To właśnie dzięki niej mamy możliwość wytyczania nowych kierunków rozwoju branży chemicznej w Polsce.

Dział badań i rozwoju – innowacyjne receptury, nowe technologie, współpraca z renomowanymi uczelniami w Polsce, Niemczech i Szwecji

Korzystamy z najnowszych technologii – komponentów biodegradowalnych, polimerów oraz z nanotechnologii. Receptury opracowane na nanostrukturach zwiększają efektywność produktów, ochronę antybakteryjną, neutralność alergiczną, zapewniając skuteczność ich działania i bezpieczeństwo stosowania. Dbamy, aby nasze produkty były w coraz większym stopniu przyjazne środowisku i ergonomiczne w użyciu. Jest to możliwe dzięki wsparciu marki przez własny dział badań i rozwoju wyposażony w nowoczesne laboratorium, gdzie tworzone są zaawansowane technicznie produkty do zastosowania w różnych obszarach czystości. Pracuje w nim zgrany, wyedukowany zespół, który regularnie uczestniczy w organizowanych za granicą szkoleniach z zakresu innowacji chemicznych. Dzięki umiejętności wykorzystania wiedzy w praktyce nasze produkty mają certyfikat jakości ISO 900. Ich jakość i skuteczność doceniona została również przez użytkowników, czego dowodem jest Laur Konsumenta – prestiżowe wyróżnienie, które Clinex otrzymał cztery razy z rzędu.

Indywidualne plany higieny

Clinex oferuje możliwość stworzenia indywidualnych planów higieny wg systemu HACCP z poziomu strony internetowej: https://www.clinex.com.pl/plany-higieny/wzorcowe-plany-higieny/. Na życzenie klienta, służymy pomocą w opracowaniu planów higieny konkretnych pomieszczeń i obszarów roboczych według wymogów systemu HACCP (System Analizy Zagrożeń i Krytyczne Punkty Kontrolne). Dzięki temu wzrasta bezpieczeństwo oraz efektywność sprzątania, a także szybko i skutecznie zostaje wdrożony system HACCP w każdym obiekcie gastronomicznym.

Profesjonalny serwis i szkolenia

Kolejną ważną komórką jest dział serwisu, który obecnie pełni funkcję szkoleniowo-doradczą, aby każdy zainteresowany produktami marki Clinex miał całkowitą pewność wobec słuszności swoich decyzji zakupowych. Wykwalifikowani specjaliści wspierają codzienne poczynania naszych dystrybutorów w zakresie zdobywania nowych klientów. Skutecznie dobierają odpowiednie produkty do specyficznych zabrudzeń i powierzchni. Ponadto prowadzą szkolenia dla personelu sprzątającego oraz montują i serwisują urządzenia dozujące.

Baza Wiedzy Clinex

Clinex to nie tylko profesjonalne środki do utrzymania czystości. To przede wszystkim zespół ekspertów – pasjonatów, posiadających ogromną wiedzę. Dlatego stworzyliśmy nową, stronę internetową wyposażoną w BAZĘ WIEDZY, w obrębie której systematycznie publikujemy artykuły poradnikowo-eksperckie. Ich celem jest pokazanie jak prawidłowo czyścić dane powierzchnie przy użyciu profesjonalnych produktów. Chcemy dzielić się z Państwem wiedzą naszych ekspertów ich doświadczeniem i praktycznymi poradami.

To właśnie dla użytkowników produktów marki Clinex, każdego dnia stajemy się lepsi, ponieważ największą motywacją jest dla nas zadowolony klient. Clinex to polska marka, obecnie również dostępna na rynkach 30 krajów na świecie.

Więcej informacji:

Najnowszy katalog Clinex do dostępny jest TUTAJ.

W sprawie współpracy prosimy o kontakt: r.zelichowski@amtra.pl

WARTO PRZECZYTAĆ: