Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Host – konferencja, konkurs, targi 2024

20 czerwca - 21 czerwca

Już 20 i 21 czerwca branża HoReCa spotka się w murach dawnej fabryki cukru – w Arche Cukrowni Żnin. To właśnie tam odbędzie się 1 edycja wydarzenia HOST 2024 – konferencja, konkurs, targi.

Udział w wydarzeniu to prelekcje branżowych praktyków, których tematyka pozwoli na zgłębienie wiedzy dotyczącej żarówo gastronomii, jak i hotelarstwa. Podczas targów będzie można nawiązać kontakty z przedstawicielami największych dostawców i producentów sprzętu, wyposażenia i produktów do gastronomii. Host to także spora oferta warsztatów do wyboru – od spotkań ze specjalistami w zakresie żywności, po dawkę  wiedzy technologicznej. Wydarzenie poprowadzą: Paweł Gruba i Kinga Wasilewska. Karol Okrasa poprowadzi natomiast konkurs kulinarny dla szkół i profesjonalnych kucharzy.C

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Szczegóły

Początek:
20 czerwca
Koniec:
21 czerwca
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce wydarzenia

Cukrownia Żnin
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia