Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

II Festiwal Wódki i Zakąski 2018

19 października 2018 - 20 października 2018

Dom Wódki przedstawił datę kolejnego wydarzenia, które odbiło się szerokim echem po debiucie w maju 2017, kiedy to odwiedziło je blisko 4 tysiące gości. Festiwal Wódki i Zakąski odbędzie się w dniach 19-20 października w Reducie Banku Polskiego przy ul. Bielańskiej 10 w Warszawie.

Doskonała lokalizacja, nie tylko w historycznym sercu stolicy, ale również w bezpośrednim sąsiedztwie Domu Wódki i pierwszego w Polsce Muzeum Wódki przy pl. Teatralnym, to udogodnienie dla gości oraz gwarancja atrakcji programowych.

Festiwal Wódki i Zakąski 2018 to druga edycja wydarzenia organizowanego przez Dom Wódki, którego misją jest propagowanie najlepszych tradycji kulinarnych i gorzelniczych naszego kraju oraz nadanie polskiej kuchni i wódce należnej rangi, na tle innych narodowych kultur alkoholowych i gastronomicznych.

Festiwal jest wydarzeniem spajającym wszystkie inicjatywy Domu Wódki, w ramach którego funkcjonują Muzeum Wódki, restauracja Elixir wraz z Vodka Atelier oraz koktajl bar The Roots. Jest to miejsce spotkań ekspertów tematu, pasjonatów oraz miłośników kulinariów i sztuki barmańskiej. Umożliwia on edukację połączoną z doświadczeniem. Na gości będzie czekać nie tylko kilkudziesięciu wystawców wódek, nalewek, miodów pitnych oraz likierów polskich i międzynarodowych producentów, ale również strefa gastronomiczna z przekąskami, pokazy i prezentacje kulinarne oraz barmańskie.

Festiwal Wódki i Zakąski to ważne i jedyne wydarzenie tego typu w Polsce. Bilety wstępu będą dostępne online, w Domu Wódki oraz na miejscu wydarzenia. Szczegóły już wkrótce.

www.festiwalwodki.com
© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Szczegóły

Start:
19 października 2018
Koniec:
20 października 2018
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, ,
Strona internetowa:
www.festiwalwodki.com

Organizator

Good Food Concept

Miejsce

Reduta Banku Polskiego
Bielańska 10
Warszawa, mazowieckie Polska
+ Google Map