Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Konferencja Kobieta Hotelarz 2024

8 marca @ 10:30 - 17:00

Tradycyjnie już, ponieważ niezmiennie i celowo 8 marca, w hotelu Willa Port w Ostródzie, odbędzie się trzecia edycja konferencji Kobieta Hotelarz. Organizatorem są Polskie Hotele Niezależne. 

Konferencja Kobieta Hotelarz to opowieść dla Kobiet i o Kobietach, które kreują swoje ścieżki, inspirują innych oraz zostawiają trwały ślad w świecie hotelarstwa, równocześnie nosząc z gracją swoje „szpilki sukcesu”. To niezmiennie spotkanie całego naszego środowiska hotelarskiego wokół nieustająco aktualnej tematyki roli kobiet w naszej branży i w naszym biznesie. Ale to również spotkanie wokół wspólnych spraw, nowe inspiracje, nowe kontakty, nowe horyzonty i nowe możliwości. Nowe zawsze inspiruje, jest szansą na rozwój. Podobnie jak Coco Chanel, która będzie niewątpliwie bohaterką tegorocznej Konferencji, nie powinniśmy bać się zmian, lecz odważnie patrzeć w przyszłość. Nie możemy tylko naśladować, ale wręcz musimy kreować nowe trendy, opracowywać i wdrażać zmiany niezbędne dla optymalnego funkcjonowania całej naszej branży – mówi Elżbieta Lendo, prezes Polskich Hoteli Niezależnych.

Przyjęliśmy sobie za cel, że każda kobieta, która weźmie udział w Kobiecie Hotelarz 2024, wyjedzie z niej silniejsza. Odważnie, z pełną świadomością i przekonaniem, po prostu w kobiecym stylu sięgnie po nowe szanse dla coraz lepszej realizacji swojej kariery, pasji, siebie… Podobnie do Coco Chanel, każda kobieta w branży hotelarskiej nosi swoje własne ‘’małe czarne’’ w postaci elegancji, determinacji i niezłomnej pasji. Dlatego udział wszystkich znakomitych polskich hotelarek na pewno znacząco wpłynie na wysoką rangę i właściwy przekaz naszego wydarzenia, a wszystkie razem nadamy jej właściwy ton. Drogie Kobiety: nie może Was zabraknąć… – dodaje Elżbieta Lendo.

Organizatorzy tegorocznej edycji Kobiety Hotelarz, która już na stałe została wpisana w kalendarz ogólnopolskich wydarzeń branży hotelarskiej, zaplanowali udział w niej wielu znanych i ciekawych osobowości, które wraz z uczestnikami wydarzania na pewno stworzą wymowne forum do dyskusji, wymiany doświadczeń i czerpania z wiedzy. Wśród uczestników spotkania nie zabraknie inspirujących gości, w tym ekspertów, liderów branży, ludzi biznesu, społeczników czy partnerów biznesowych.

Wieczorny bankiet oraz liczne atrakcje gwarantują jak co roku otwartość organizatorów i zaproszenie dla wszystkich hotelarzy do spotkania w wyjątkowej atmosferze, pełnej dobrej energii i tylko pozytywnych emocji. Zaproszenie skierowane jest również dla wszystkich mężczyzn branży hotelarskiej, którzy na co dzień wierzą w siłę i sprawczość kobiet, są partnerami przy realizacji najbardziej ambitnych projektów, a także stanowią cenne wsparcie w rozwoju działalności hotelarskiej w Polsce.

ORGANIZATOR Polskie Hotele Niezależne

KIEDY 8.03.2024 r. godz. 10.30

GDZIE pol

AGENDA I REJESTRACJA ONLINE

Karolina Szymkiewicz

Szczegóły

Data:
8 marca
Godzina:
10:30 - 17:00
Witryna internetowa:
https://www.horecanet.pl/konferencja-kobieta-hotelarz-2024-juz-8-marca-w-ostrodzie/

Organizator

Polskie Hotele Niezależne
Phone
533 271 826
Email
kamila.les-kaluza@harmonyhotels.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Willa Port***** Ostróda
Mickiewicz 17
Ostróda, 14-100 Poland
+ Google Map