Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Professional Hospitality Meeting PAG 2024

22 kwietnia @ 08:00 - 24 kwietnia @ 17:00

W dniach 22-24 kwietnia 2024 r. w Sopocie odbędzie się konferencja branżowa skierowana do prywatnych właścicieli, grup inwestorów, a także zarządzających hotelami pobytowymi o profilu Health&Wellness&Spa w Polsce.

CREDO: By długo cieszyć się swoim biznesem i własnym personelem gościnnym.
To nie prawda, że hotelarstwo Wellness & Spa jest usługowym „passe”, bo liczy sobie już ponad 30 lat. Profil usługowy Health & Wellness & Spa ukształtował się przed 4 laty jako nowy, bardziej kompletny profil hotelarski, odpowiadający jeszcze bardziej potrzebom wypoczynkowym gościa hotelowego XXI wieku. Potrafimy udowodnić, że hotelarstwu H&W&S nie grozi dezaktualizacja lub degradacja w czasie.

Wykłady i warsztaty poprowadzą 4 PROFI „MUSZKIETERKI” z doświadczeniem branżowym krajowym i międzynarodowym po ponad 25 lat każda:
1. Natasza SALLMANN – uznany krajowo i międzynarodowo ekspert w zakresie profilowania, organizacji i urynkawiania oferty hoteli o profilu Health&Wellness&Spa
2. Profesor Halina CAR z Uniwersytetu Medycznego w Białystoku, ekspert ds. medycyny przeciwstarzeniowej (wieku)
3. Anna LEWIT – doświadczony hotelowy autorytet menedżerski oraz wybitny coach branżowy.
4. Dr Irena CHYLARECKI – ANIMA PREVENTOLOGY, ekspert zagraniczny w zakresie medycyny prewencyjnej.

Warsztatowo-wykładowe merytoryczne bloki konferencji:
I blok. Prawda a nie bujdy o trendach w biznesie gościnnym oparta na wnikliwych analizach potrzeb ludzi zamierzających kupować usługi hoteli pobytowych w celu rzetelnego wypoczynku i regeneracji sił witalnych oraz rodzinnej i towarzyskiej integracji.
II blok. Jak zdobywać duże obszary rynku klienta tj. przyszłego gościa przy pomocy prostych zaangażowanych metod i narzędzi z respektem dla nowej technologii, czyli innowacyjne podejście do marketingu usług gościnnych poprzez indywidulane modelowanie i stosowanie gościnności zapraszającej.
Budowanie skutecznej, odpornej na konkurencję oferty cenowej – nowe typy i rodzaje pakietów pobytowych opartych na zarządzaniu pobytem gościa (ale nie zarządzanie gościem) w formule wellinclusive (odwrotnie do all inclusive).
SheratonPolska Akademia Gościnności Personalny i zrównoważony ONBOARDING jako kreowanie i przyjmowanie na pokład nowego personelu do zespołu, w którym TEAM znaczy w tych trudnych czasach: Together EachOne Achives More – to jest najbardziej innowacyjny model kreowania personelu na długo. O nowych modelach edukacji naszych gości i naszego personelu stosowanych na miejscu w obiekcie oraz o SELFNESS dla gości stosowanym po ich pobycie w obiekcie.

Szczegóły

Początek:
22 kwietnia @ 08:00
Koniec:
24 kwietnia @ 17:00
Wydarzenie Tagi:
Witryna internetowa:
https://hospitalityroyal.com/hospitality-meeting-pag-2024/

Organizator

Polska Akademia Gościnności
Phone
+48 601 678 450; +48 601 594 450
Email
info@hospitalityroyal.com
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Sheraton Sopot Hotel
Powstańców Warszawy 10
Sopot, Pomorskie 81-718
+ Google Map
Phone
58 767 10 00
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia