Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Targi HORECA®, GASTROFOOD® i ENOEXPO®

8 listopada - 10 listopada

Targi Horeca Gastrofood Kraków

30. edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® wraz z Targami Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD® i Targami Wina ENOEXPO® to kluczowe wydarzenie dla branży hotelarskiej, gastronomicznej i winiarskiej w Polsce. W tym roku targi cieszą się ogromnym zainteresowaniem wystawców, co zapowiada ciekawą i zróżnicowaną ofertę wystawienniczą. Goście mogą spodziewać szerokiej gamy produktów dla hoteli, obiektów wypoczynkowych, restauracji i innych lokali gastronomicznych, a także żywności i napojów oraz win z całego świata.

Jubileuszowe targi zyskają wyjątkową oprawę a w programie znajdą się krajowe finały dwóch spektakularnych konkursów – Bocuse d’Or i Kawowych Mistrzostw Polski.

Podkreślając więź łączącą targi HORECA®, GASTROFOOD® i ENOEXPO® ze stolicą Małopolski, organizatorzy nawiązali współpracę z najciekawszymi podmiotami tworzącymi kulinarną mapę Krakowa, oferując wystawcom i gościom możliwość skorzystania z uroków miasta w specjalnych cenach, a szczególne miejsce na liście polecanych lokali zajmują te, w których goście będą mieli okazję skosztować tradycyjnych świętomarcińskich potraw – gęsiny i młodego wina.

Szczegóły

Początek:
8 listopada
Koniec:
10 listopada
Witryna internetowa:
https://horeca.krakow.pl/

Miejsce wydarzenia

EXPO Kraków
Galicyjska 9
Kraków, Poland
+ Google Map