Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

VII Forum Sweets & Coffee® 2024

27 maja

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca m.in czasopism SWEETS & COFFEE, NOWOŚCI GASTRONOMICZNE i portalu HORECANET.PL. Zapraszamy serdecznie do udziału w VII SWEETS & COFFEE FORUM® 2024, które odbędzie się 27 maja w ARCHE Hotel Krakowska w Warszawie.

W programie Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni i Piekarnio-Cukierni – VII SWEETS & COFFEE® 2024:

  • KONFERENCJA z całodziennymi dyskusjami panelowymi przy udziale najwybitniejszych w Polsce praktyków i ekspertów;
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kilkudziesięciu kupców z sieci Kawiarni, Cukierni, Lodziarni i Piekarnio-Cukierni oraz lokalów niezależnych z dostawcami HoReCa;
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – zlokalizowana w foyer. Przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę. Podczas indywidualnych spotkań z: inwestorami, prezesami spółek i właścicielami niezależnymi.
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą SWEETS & COFFEE AWARDS 2024 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2024.

Tegoroczne rozmowy naturalnie zdominuje obecna sytuacja, a także intensywna wymiana wzajemnych doświadczeń i wsparcia w tym zakresie. Nie zabraknie pogłębionych analiz, interpretacji obowiązujących przepisów, wniosków i najbardziej realnych prognoz. Jak co roku, jako Organizator, stawiamy wyłącznie na naszą najbardziej efektywną i sprawdzoną formułę wydarzenia. Odbędzie się wyłącznie w wersji stacjonarnej, ze ścisłym dochowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Tymczasem już dziś serdecznie zapraszamy dostawców HoReCa do współpracy i potwierdzania udziału. Tylko teraz najlepsze lokalizacje stoisk oraz niższe przedziały cenowe!

Co roku w indywidualnych rozmowach z dostawcami na temat możliwości współpracy, biorą udział wyłącznie osoby bezpośrednio odpowiedzialne za inwestycje w przygotowaniu; wyposażenie, zakupy i modernizacje w sieciach Kawiarni, Cukierni, Lodziarni i Piekarnio-Cukierni oraz lokalach niezależnych.

WWW.SWEETSCOFFEEFORUM.COM

Kontakt – BROG B2B
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Karolina Szymkiewicz

Organizator

BROG B2B
Phone
664 463 083, 22 290 66 11
Email
z.pak@brogb2b.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Arche Hotel Krakowska
Aleja Krakowska 237/U1
Warszawa, mazowieckie 02-180 Poland
+ Google Map
Phone
+48 22 60 99 000
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia