Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

XIX Forum PetroTrend 2019

18 marca 2019

W programie: spotkania z dostawcami, merytoryczne i najbardziej praktyczne porady dotyczące rozwoju biznesu i unikania problemów, wskazówki od najwybitniejszych praktyków i ekspertów, całodzienne dyskusje oraz prelekcje! Ale przede wszystkim kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów, indywidualne rozmowy biznesowe w formule Business Speed Dating, uroczysta kolacja z Galą Stacja Benzynowa Roku 2019 oraz Supplier of the Year 2019. Organizator: czasopismo Stacja Benzynowa & Convenience Store i portal Petrolnet.pl. Zapraszamy serdecznie!

18 marca 2019 roku, tym razem w Warsaw Marriott Hotel, spotkamy się na najbliższej, dziewiętnastej już edycji Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2019 – najważniejszym w roku spotkaniu branży stacji paliw oraz przystacyjnych sklepów convenience i konceptów gastronomicznych. Forum organizowane przez BROG B2B wydawcę m.in. czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store oraz portalu Petrolnet.pl to prestiżowe i najważniejsze w Polsce spotkanie osób decyzyjnych, ekspertów i profesjonalistów tej branży. Uczestnikami wydarzenia są przedstawiciele sektora w  w osobach: właścicieli stacji niezależnych, inwestorów, prezesów, dyrektorów i kupców z sieci i koncernów paliwowych, a także dostawcy nowoczesnych technologii, zaopatrzenia, produktów lub usług dla stacji, sklepów i gastronomii.

Już wkrótce na zaktualizowanej stronie internetowej odnajdą Państwo wszelkie szczegóły oraz program tegorocznego wydarzenia. Tymczasem, już dziś, serdecznie zapraszamy dostawców i zainteresowanych właścicieli oraz managerów do potwierdzania udziału i współpracy podczas dziewiętnastej edycji najważniejszego w Polsce spotkania branży.

Ogromnym zainteresowaniem Uczestników, Sponsorów, Wystawców oraz Kupców z niezależnych obiektów i sieci cieszy się każda edycja najważniejszego w Polsce spotkania branży. To tylko tu, raz w roku, ze wszystkich zakątków Polski zjeżdżają się właściciele oraz wybitni praktycy i eksperci, aby uczestniczyć w swoim ulubionym wydarzeniu. Już po raz siódmy na zakończenie Forum PetroTrend 2019, podczas uroczystej kolacji z Galą nastąpi rozstrzygnięcie oraz wręczenie nagród Stacja Benzynowa Roku 2019 i po raz drugi – Supplier of the Year 2019.

– To jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym co aktualne w branży, wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych i zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców, którzy mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. Dzięki dziewiętnastoletniej tradycji udało nam się stworzyć i co roku organizować najwyżej oceniane, oczekiwane wydarzenie branży stacji paliw w Polsce – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

!!! UWAGA !!!
Tylko teraz najniższe ceny dla Sponsorów i Wystawców
oraz najlepsze powierzchni wystawienniczych!

Jeżeli Państwa firmie zależy więc na:
• udziale w BUSINESS SPEED DATING – serii bezpośrednich spotkań na
temat współpracy z największymi odbiorcami sieciowymi;
realnej możliwości pozyskania KONTRAKTÓW ROKU;
• efektywnej inwestycji marketingowej przekładającej się na wymierne korzyści;
• budowie i zacieśnianiu relacji biznesowych na najwyższym szczeblu;
• kuluarowych rozmowach w gronie partnerów i przyjaciół w biznesie;
• prezentacji aktualnej oferty wśród decyzyjnych przedsiębiorców w osobach:
– właścicieli niezależnych stacji paliw
– prezesów, członków zarządów sieci,
– menadżerów odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje itd.;
• udziale w najważniejszym w roku, oczekiwanym wydarzeniu dla branży.
Zapraszamy do kontaktu z Organizatorem celem uzyskania pełnej oferty lub rejestracji uczestnictwa.

Organizator: BROG B2B – MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI wydawca m.in.  czasopisma STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE  oraz naszego newsowego portalu PETROLNET.PL

WWW.PETROTREND.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – właściciel czasopism: Stacja Benzynowa & Convenience Store, Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee; portali: www.petrolnet.pl, www.horecanet.pl, oraz organizator Forum Rynku Paliwowego PetroTrendForum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, a także Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee.

Kontakt – BROG B2B
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Organizator

BROG B2B
Phone
664 463 083, 22 290 66 11
Email
z.pak@brogb2b.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Warsaw Marriott Hotel