Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

XXI Forum PetroTrend 2022

23 maja

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca m.in. czasopisma STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE i portalu PETROLNET.PL. Zapraszamy serdecznie do udziału w XXI Forum PetroTrend 2022.

W programie XXI Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2022:

  • KONFERENCJA z całodziennymi dyskusjami panelowymi przy udziale najwybitniejszych w Polsce praktyków i ekspertów;
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kilkudziesięciu kupców z sieci stacji paliw, sklepów convenience oraz konceptów kawowych i gastronomicznych;
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – zlokalizowana w foyer. Przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę. Podczas indywidualnych spotkań z: inwestorami, prezesami spółek i właścicielami niezależnymi.
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą STACJA BENZYNOWA ROKU 2022 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2022.

Tegoroczne rozmowy naturalnie zdominuje obecna sytuacja, a także intensywna wymiana wzajemnych doświadczeń i wsparcia w tym zakresie. Nie zabraknie pogłębionych analiz, interpretacji obowiązujących przepisów, wniosków i najbardziej realnych prognoz. Jak co roku, jako Organizator, stawiamy wyłącznie na naszą najbardziej efektywną i sprawdzoną formułę wydarzenia. Odbędzie się wyłącznie w wersji stacjonarnej, ze ścisłym dochowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Tymczasem już dziś serdecznie zapraszamy dostawców dla stacji paliw, sklepów convenience, konceptów kawowych oraz gastronomicznych do współpracy i potwierdzania udziału. Tylko teraz najlepsze lokalizacje stoisk oraz niższe przedziały cenowe!

Co roku w indywidualnych rozmowach z dostawcami na temat możliwości współpracy, biorą udział wyłącznie osoby bezpośrednio odpowiedzialne za inwestycje w przygotowaniu; wyposażenie, zakupy i modernizacje w sieciach stacji oraz obiektach niezależnych.

Kontakt – BROG B2B
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

Edwin Kaniuk
redaktor naczelny Stacja Benzynowa & Convenience Store
664 463 085
e.kaniuk@brogb2b.pl

Szczegóły

Data:
23 maja
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,
Witryna internetowa:
https://www.forumpetrotrend.com/

Organizator

BROG B2B
Telefon:
664 463 083, 22 290 66 11
Adres e-mail:
z.pak@brogb2b.pl
Witryna internetowa:
www.horecanet.pl

Miejsce wydarzenia

Crowne Plaza Warsaw – The Hub
Rondo Daszyńskiego 2
Warszawa,
+ Google Map