Hospitality & Retail Systems (HRS)

HRS (Hospitality & Retail Systems) powstało w 1990 r., specjalizuje się w najnowszych, innowacyjnych technologiach dla branży turystycznej, gastronomicznej, handlu detalicznego, stadionów, centrów spa i klubów fitness. Założycielka HRS – brytyjska businesswoman Joanne Vaughan chciała stworzyć firmę informatyczną oferującą dopasowane do klienta, wiarygodne i dostępne rozwiązania informatyczne, usługi i wsparcie dla branży turystycznej i handlu detalicznego.

Dziś HRS jest międzynarodowym przedsiębiorstwem i liderem w zakresie rozwiązań informatycznych dla branży hotelarskiej i gastronomicznej, które współtworzy dumny zespół 350 utalentowanych pracowników. Obsługa obejmuje analizę przed instalacją, dostawę oprogramowania i sprzętu, doradztwo w zakresie optymalizacji działalności, instalację „pod klucz” łącznie ze szkoleniami wdrożeniowymi. Oprócz instalacji oprogramowania, HRS zapewnia całodobowe wsparcie techniczne i serwis na całym obszarze Europy Środkowo-Wschodniej, Rosji, państw WNP i Azji Środkowej.

Inteligentne połączenie globalnego zasięgu i starannej troski o lokalne możliwości i potrzeby w regionach umożliwia nam budowanie trwałych podstaw długotrwałego sukcesu i osiąganie stabilnego wzrostu i zadowolenia klientów. W HRS zawsze skupiamy się na wynikach i działamy pro-aktywnie. Tym, co wyróżnia HRS na rynku, są odważne pomysły, ambitne wdrożenia innowacyjnych rozwiązań i stosowanie najnowszych technologii tworzonych w oparciu o globalne doświadczenia.

Mówimy językiem zrozumiałym dla klientów, wsłuchujemy się w ich wymagania i oczekiwania. Pomagamy naszym klientom budować ich siłę i skuteczność poprzez wspieranie produktywnej i opłacalnej działalności.

Wybierając HRS, stawiasz na wiarygodnego, odpowiedzialnego i stabilnego partnera, który będzie dbał o Ciebie i Twój biznes.

Zalety HRS:
  • 29 lat doświadczenia na rynku
  • Szeroka sieć regionalnych i lokalnych biur
  • Sprawny zespół wykwalifikowanych profesjonalistów mających międzynarodowe doświadczenie
  • Umowy o współpracy z większością międzynarodowych sieci
  • Najwyższy poziom obsługi i wsparcia
  • 3000+ klientów na całym świecie
  • 50+ rozwiązań w portfolio produktów

Uroczyste otwarcie biura HRS w Warszawie

W grudniu 2018 roku Hospitality and Retail Systems (HRS) ogłasiło otwarcie nowego biura w Warszawie. Liderem warszawskiego biura jest Bożena Szpytma, specjalistka branży hotelarskiej z ponad 27-letnim doświadczeniem. Bożena i jej zespół z niecierpliwością czekają na dostarczenie profesjonalnych usług, które znają nasi klienci i partnerzy na całym świecie.

Założycielka i właścicielka Hospitality and Retail Systems (HRS) stwierdziła podczas otwarcia: – Cieszymy się z bezpośredniej obecności w Polsce i bliskiej współpracy z naszymi klientami i partnerami. Nasza profesjonalna oferta wysokiej jakości doskonale pasuje do każdego rozmiaru lub typu klienta, zarówno na rynku hotelowym, detalicznym, jak i spożywczym.

Nowe biuro znajduje się w biurowcu CTA Plaza, ul. Ruchliwa 15, Warszawa 02-182

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.