LUVA.menu

 

LUVA.menu – producent skórzanych akcesoriów dla hoteli i restauracji od 1933 r.
Produkowane przez naszą rodzinną firmę wyroby obejmują siedem kategorii: Karty menu, Etui na rachunek, Pokój hotelowy, Restauracja, Bar, Lobby, Akcesoria kelnerskie.

Do produkcji wyrobów marki LUVA używamy materiałów w 95 proc. pochodzenia Europejskiego. Jakość ma swoją cenę, dlatego bez kompromisów wybieramy najlepszych dostawców. Skóry, z których wykonane są produkty LUVA wytwarzane są w Niemczech oraz we Włoszech, kartony i nici pochodzą z Austrii, natomiast kleje i okucia od polskich producentów. Nasze produkty są zgodne z REACH.

Zamówione przez klientów produkty personalizujemy jedną z wielu dostępnych metod. Tłoczymy na nich logo za pomocą mosiężnej matrycy, grawerujemy je laserem lub używamy kolorowej folii do metody hot-stampingu.

Ostateczny sznyt i smak każdego dzieła skrywa się w maleńkich detalach wykończenia. Pozwól, że doradzimy Ci najlepsze rozwiązania, aby wydobyć piękno wnętrza Twojego lokalu. Zaskoczymy Cię wyszywanym komputerowo ciekawym wzorem na okładce, bądź kontrastowym kolorem obszycia. Dla ożywienia designu zaproponujemy kolorowe okucia z metalu lub wypełnienie teczki sprężystą pianką. Może chciałbyś zabezpieczyć dodatkowo narożniki okładek? A może, tak jak my, uważasz, że są one po prostu śliczne?

Zainspiruj nas również swoimi pomysłami.

Kontakt:
LUVA Handmade Menu
Jaguar Tomasz Chwiłowicz
ul. Dworcowa 62
62-400 Słupca
www.luva.menu
+48 63 274 61 86, +48 502 836 745
luva@luva.menu