NIVONA – z pasji do kawy

 
Wyobraź sobie, że rano dostajesz kawę z rąk najlepszego baristy. Marzenie, prawda? Idealnie spienione mleko, aromat budzący do życia przed pierwszym łykiem i smak, o którym nie można zapomnieć. Okazuje się, że od teraz jest to możliwe. Ekspresy Nivona CafeRomatica posiadają system Aroma Balance. Pozwala on uwolnić z ziaren kawy alternatywne smaki i uzyskać jakość kawy jak z ekspresu kolbowego, za naciśnięciem jednego przycisku. To właśnie jest Barista in a box, czyli odpowiedź marki Nivona na indywidualne potrzeby miłośników kawy.

Szwajcarskie mechanizmy połączone z niemiecką koncepcją i technicznym know-how sprawiają, że marka NIVONA prezentuje najwyższą jakość

W pełni automatyczne ekspresy do kawy NIVONA pozwalają na przygotowanie perfekcyjnej kawy dostosowanej do indywidualnych potrzeb. Bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem kawy tradycyjnej, entuzjastą espresso czy kaw mlecznych – wśród pięciu dostępnych serii z pewnością znajdziesz swój ulubiony model.

NIVONA CafeRomatica 1030 do przestrzeni biurowej

Model NIVONA CafeRomatica 1030 jest większy, szybszy i wyposażony w najnowocześniejszą technologię taką jak System Aroma Balance. Technika ta wydobywa maksymalną dawkę aromatu i precyzyjnie określoną ekstrakcję. Zmienia ciśnienie, przepustowość i czas obiegu gorącej wody w świeżo mielonej kawie. W zależności od prędkości przepływu wody system wydobywa różne warianty smaku.

Dynamiczny z kwaskowato – owocową nutą o przyjemnym aromacie. Stały ze słodko – gorzkim twistem. Intensywny z  wyczuwalną goryczą. Po naciśnięciu funkcji OneTouch Spumatore Duo szybko uzyskamy dwie filiżanki pysznego cappuccino jednocześnie. Ten model oprócz standardowych przepisów na kawę zapamiętuje do 18 spersonalizowanych receptur kawowych dla kolegów, pracowników i klientów.

Ekspres sterowany smartfonem

Zintegrowany w ekspresie Bluetooth umożliwia parzenie kawy za pośrednictwem smartfona, przy wykorzystaniu aplikacji Nivona-App. Dodatkowo, ekspres ma cichy stożkowy młynek z hartowanej stali oraz posiada funkcję automatycznego programu czyszczenia.

Więcej informacji na stronie:
www.nivona.pl

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.