Po Prostu Energia

Energia do zmian

Prostota, dbałość o szczegóły, ale przede wszystkim wysoki komfort naszych Klientów, są dla nas najważniejszymi celami. W odpowiedzi na potrzebę rynku i stale rozwijającą się technologię firma Po Prostu Energia rozpoczęła unikatową, na skalę ogólnopolską, sprzedaż energii elektrycznej dla konsumentów detalicznych. Wykorzystujemy nowoczesną technologię oraz coraz prężniej dygitalizującą się sprzedaż. Nasze działania są dowodem na to, że zmiana sprzedawcy energii elektrycznej jest prosta, bezpieczna, szybka oraz w pełni online. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej metody podpisywania umów, klient może w pełni legalnie i bezpiecznie, zawrzeć umowę bez konieczności składania odręcznego podpisu. Trójstopniowa weryfikacja Klientów zapewnia nam poprawną weryfikację danych i tożsamości, a tym samy zawarcie umowy z Klientem.

Szwajcarska precyzja i polska prostota

Firma Po Prostu Energia powstała w 2016 roku, a od 2017 roku posiadamy licencję na sprzedaż energii elektrycznej wydanej przez Urząd Regulacji Energetyki. Jesteśmy częścią szwajcarskie grupy ALPIQ, jednej z największych spółek obrotu energią w Europie. Grupa ALPIQ na polskim rynku działa nieprzerwanie od 17 lat, posiadając swoje oddziały w 29 krajach europejskich. Naszym Klientom proponujemy usługę sprzedaży energii w taryfach G oraz C z uwzględnieniem gospodarstw domowych oraz małych i średnich przedsiębiorców. Jako spółka ze szwajcarskim korzeniami, gwarantujemy naszym odbiorcom najwyższą jakość usług oraz gwarantujemy ich bezpieczny przebieg.

Dobra energia do działania

Odpowiedni dobór ofert  dla klientów indywidualnych oraz firmowych sprawiają, że nasze propozycje są jednym z najkorzystniejszych na rynku energetycznym a w sektorze obsługi B2B, wśród Klientów ze zużyciem rocznym nieprzekraczającym 250 MWh, mamy najkorzystniejszą ofertę dla taryfy C11, potwierdzona w rankingach porównywarek cen energii elektrycznej. Dodatkowo naszym atutem jest krótka, nieuwiązująca umowa, która pozwala na przedsiębiorcy na przetestowanie naszych usług. Nie wywieramy presji na Klientach, przedkładając długi i zawiłe umowy sprzedaży. Stawiamy na transparentność i rzetelność zapisów, dlatego nie obciążamy Konsumentów dodatkowymi kosztami a dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa, gwarantujemy brak zmienności ceny przez całą umowę.

Siła wiedzy i doświadczenia

Oferujemy kompleksową obsługę i doradztwo w zakresie zmiany sprzedawcy prądu. W trosce o najwyższą jakość usług nasi Doradcy ds. sprzedaży przechodzą liczne szkolenia związane z rynkiem energetycznym, a także obsługą e-commerce. Wysoka empatia oraz chęć udzielenia wartościowych porad naszym Klientom sprawiają, że w rankingach oceny jakości obsługi przyznawane są nam tytuły Fair Sprzedawcy. W naszej codziennej pracy cenimy sobie otwartość, a także pełne zaangażowanie.

Po prostu tacy jesteśmy!
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej 

Po Prostu Energia
ul. Lecha Kaczyńskiego 26
00-609 Warszawa
(22) 323-33-35
info@poprostuenergia.pl
www.poprostuenergia.pl