Trwa realizacja trzeciego etapu Lake Hill Resort & SPA

Udostępnij artykuł

W trzecim etapie inwestycji funkcjonującego od marca 2019 roku Hotelu Lake Hill Resort Spa, inwestor – Grupa Europlan Artura Koziei – zaoferuje 20 willi jednorodzinnych oraz apartamenty w ośmiu budynkach w unikalnym górskim stylu. Otwarcie planowane jest jeszcze w tym roku. Za sprzedaż lokali odpowiada firma Condo.pl.

Lake Hill Resort & SPA

W nowej części obiektu do dyspozycji gości zostaną oddane także restauracja z panoramicznym widokiem na szczyty Karkonoszy, strefa chillout, drink bar, wine bar, strefa sport/fitness, siłownia, dwie sale do jogi
bawialnia dla dzieci – playroom, narciarnia, rowerownia z serwisem, gabinety SPA, basen wewnętrzny i zewnętrzny podgrzewany, gabinety SPA oraz strefa jacuzzi w obiekcie i na zewnątrz.

Lake Hill Resort & SPA pokój

Lake Hill Resort & SPA zlokalizowany jest w Sosnówce, w Karkonoszach. Oferuje 171 pokoi
z balkonem, tarasem lub ogródkiem, blisko 90 apartamentów, centrum spa & wellness, restaurację oraz zaplecze eventowo-konferencyjne.

ŚWIAT HOTELI – MAJ-CZERWIEC 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli maj-czerwiec 2023

O Grupie Europlan

Jest holdingiem inwestycyjnym działającym od 15 lat na rynku w obszarze budownictwa biurowego i hotelowego.

Wiodącym inwestorem jest Artur Kozieja, twórca grupy Europlan, doświadczony inwestor i bankier inwestycyjny, który w latach 1995 – 2017 pracował na stanowisku dyrektora inwestycyjnego m.in. w Credit Suisse, Morgan Stanley i Barclays Capital w londyńskim “City”. Dodatkowo także jako wspólnik rodzinnej firmy hotelowej, której działalność rozpoczęła się w 1983 roku, realizował projekty hotelowe na Dolnym Śląsku (Hotel Cieplice i Hotel Karczowiska).

Źródło: Europlan

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 20.07.2023
Aktualizacja: 20.07.2023